• Amara Gel, bez portu wydechowego, rozmiar P

Symbol: 1090430

Amara Gel, bez portu wydechowego, rozmiar P. Dzięki zastosowaniu technologii żelowej jest jeszcze bardziej wygodna i komfortowa dla pacjenta.

Port oddechowy Bez portu wydechowego
Rozmiar P
650.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Towar dostępny na zamówienie

Żelowa technologia zapewniająca wygodę podczas snu

Maska cpap Amara Gel to najmniejsza i najlżejsza oferowana przez nas żelowa maska ustno-nosowa. Podstawą maski są poduszki wypełnione miękkim, silikonowym żelem, które wpływają pozytywnie na komfort użytkowania maski i zapewniają spokojny sen. Zastosowanie żelowych poduszek dwukrotnie zwiększa szanse na powodzenie terapii.

image

Do stworzenia maski użyto minimalną ilość elementów, dzięki czemu montaż oraz czyszczenie zajmują mniej czasu niż dotychczas, a pacjenci mają więcej czasu, który mogą poświęcić na swoje ulubione zajęcia. Zastosowane w konstrukcji maski oryginalne i proste mocowania poduszek sprawiają, że jej zakładanie bezproblemowe.

Zaawansowana technologia żelowa i cztery rozmiary poduszek pozwalają już za pierwszym razem dopasować maskę do twarzy 95% pacjentów. Szkielet maski jest przezroczysty i przyjazny, co przyczynia się do zmniejszenia poczucia niepokoju u pacjentów i zwiększenia szansy powodzenia terapii.

image 

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.


PDF DocumentDopasowanie maski Amara Gel