Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Asystor kaszlu CA E70 - Używany

Symbol: 1098159
13500.00
Czas wysyłki 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność 1
Zostaw telefon

Używany Asystor kaszlu Cough Assist E70

Przedstawiamy Państwu używany asystor kaszlu Cough Assist E70 firmy Philips Respironics, który jest idealną alternatywą dla osób, które nie mogą ponieść wysokich kosztów nowego urządzenia. Szczegóły dotyczące urządzenia:

  • w pełni sprawny, przeszedł przegląd w autoryzowanym serwisie Philipsa, 
  • zdezynfekowany,
  • urządzenie zapakowane jest w oryginalny karton producenta,
  • instrukcja w języku polskim,
  • torba do urządzenia,
  • 1 komplet obwodu + maska do wyboru.

Jednym z urządzeń dostępnych w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl jest asystor kaszlu CA E70 marki Philips Respironics. Co warto wiedzieć na temat tego urządzenia? Pomaga ono pacjentom w odrywaniu, przemieszczeniu oraz usuwaniu wydzieliny z dróg oddechowych. Jest to możliwe dzięki zapewnieniu wibracji oscylacyjnych charakteryzujących się wysoką częstotliwością. Jednocześnie do czynienia mamy ze stopniowym wywieraniem dodatniego ciśnienia na drogi oddechowe. Ostatni etap stanowi szybkie przejście do podciśnienia. Wibracje oscylacyjne ułatwiają wspomniane powyżej odrywanie i przemieszczanie się wydzieliny, a szybka zmiana ciśnienia przekłada się na sprawny przepływ wydechowy z płuc, co sprzyja usuwaniu wydzieliny.

Praktyczny asystor kaszlu CA E70

Asystor kaszlu Cough Assist E70 może być stosowany zarówno z maską twarzową, jak i ustnikiem czy przejściówką do rurki dotchawiczej lub tracheostomijnej. Pozwala to na dopasowanie jego konfiguracji do indywidualnych potrzeb osoby chorej. Urządzenie to może być z powodzeniem wykorzystywane zarówno u małych, jak i dorosłych pacjentów. Terapia z wykorzystaniem asystora kaszlu CA E70 skutecznie udrażnia drogi oddechowe na dłuższy czas niż ma to miejsce w przypadku inwazyjnego usuwania wydzieliny. Dodatkowo wywołuje to znacznie mniej powikłań. Sprzęt nadaje się do użytku zarówno szpitalnego, jak i instytucjonalnego oraz domowego.

image

Asystor kaszlu Cough Assist E70 - gwarancja skutecznego usuwania wydzieliny

Jak pokazują wyniki testów klinicznych, terapia z wykorzystaniem asystora kaszlu CA E70 przyczynia się do wzrostu szczytowego przepływu w czasie kaszlu i zredukowania częstotliwości nawracania różnego rodzaju infekcji ze strony układu oddechowego. Zastosowany w urządzeniu zintegrowany algorytm Cough - Trak w znaczący sposób ułatwia miareczkowanie oraz synchronizację z pacjentem, zwiększając komfort terapii. Na uwagę zasługują tutaj także regulowane poziomy oscylacji. Asystor kaszlu Cough Assist E70 oferuje 3 modyfikowalne profile nastaw wstępnych terapii, co sprawia, że urządzenie to można z łatwością dopasować do kondycji pacjenta po jego wyjściu ze szpitala.

ca1

Leczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb

Do niewątpliwych zalet asystora kaszlu CA E70 zaliczyć można między innymi duży, czytelny, kolorowy ekran oraz w pełni intuicyjny interfejs, które ułatwiają ocenę leczenia oraz dopasowanie poszczególnych ustawień w celu zwiększenia zarówno wygody, jak i skuteczności prowadzonej terapii. Ustawienia asystora można również zablokować tak, aby uniemożliwić przypadkową zmianę parametrów w czasie leczenia. Źródłem zasilania urządzenia może być zarówno sieć elektryczna, jak i zintegrowany akumulator. W asystorze kaszlu Cough Assist E70 zastosowane zostały różnego rodzaju innowacyjne narzędzia służące do zarządzania danymi, które w znaczący sposób ułatwią ocenę skuteczności terapii. Warto wspomnieć tutaj między innymi o monitorowaniu SpO2, pulsu spoczynkowego czy objętości oddechowej.

Odwiedź naszą stronę dedykowaną Cough Assist E70

PDF DocumentBroszura dotycząca CoughAssist E70

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

 

Tryb automatyczny

Tryb ręczny

Ustawienie wstępne

1, 2 ,3

Funkcja Cough-Trak

Wył./Wł.

Nie dotyczy

Ciśnienie wdechu

Od 0 do 70 cm H2O, z przyrostem co 1 cm H2O

Wartość przepływu wdechu

Niska/ Średnia/ Wysoka

Czas wdechu

Od 0 do 5s, z przyrostem co 0,1s

Nie dotyczy

Ciśnienie wydechu

Od 0 do -70 cm H2O, z przyrostem co 1 cm H2O

Oscylacja

Wył./Wdech/Wydech/Oba

Częstotliwość

Od 1 do 20 Hz, z przyrostem co 1Hz.

Tylko jeśli funkcja Oscylacja jest włączona

Amplituda

Od 1 do 10 cmH2O z przyrostem co 1 cmH2O.

Tylko jeśli funkcja Oscylacja jest włączona

Zasilanie prądem przemiennym

Od 100 do 240 V AC, 50/60 Hz

Zasilanie prądem stałym

12 V DC

Wymiary (cm)

23,1 (wys.) x 29,2 (szer.) x 19 (gł.)

Masa

3,8 kg (4,3 kg z akumulatorem)

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie