• Asystor kaszlu CA E70

Symbol: 1098159

Naturalny odruch kaszlowy. Koflator CoughAssist E70 usuwa wydzieliny z dróg oddechowych, stymulując naturalny odruch kaszlowy.

22000.00 -14% 19000.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
UPS pobranie 0
UPS 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Duża dostępność

Asystor kaszlu CoughAssist E70 firmy Philips Respironics pomaga pacjentom w odrywaniu, przemieszczaniu i usuwaniu wydzieliny, poprzez zapewnienie wibracji oscylacyjnych o wysokiej częstotliwości, przy równoczesnym stopniowym wywieraniu dodatniego ciśnienia na drogi oddechowe, po czym następuje szybkie przejście do podciśnienia. Wibracje oscylacyjne pomagają w odrywaniu i przemieszczaniu wydzielin, natomiast szybka zmiana ciśnienia powoduje dużą szybkość przepływu wydechowego z płuc, co sprzyja usuwaniu wydzielin.

ca1Koflator CoughAssist E70 można stosować albo z maską twarzową, albo z ustnikiem, bądź z przejściówką do rurki dotchawiczej lub trachestomijnej pacjenta. Jest ono przeznaczone do stosowania u pacjentów dorosłych lub pediatrycznych, którzy mają trudności z usuwaniem wydzielin lub nie są w stanie zakasłać.

Terapia z użyciem koflatora CoughAssist udrażnia drogi oddechowe na czas dłuższy niż w przypadku inwazyjnego odsysania wydzieliny i powoduje mniej powikłań.

Urządzenie CoughAssist E70 jest przeznaczone do stosowania w środowisku instytucjonalnym, szpitalnym oraz w domu.

image Skuteczniejsze usuwanie wydzielin z dróg oddechowych

Testy kliniczne dowiodły, że terapia z użyciem koflatora CoughAssist zwiększa szczytowy przepływ podczas kaszlu i zmniejsza częstotliwość nawracania infekcji układu oddechowego.
Zintegrowany algorytm Cough-Trak pomaga w miareczkowaniu i synchronizacji urządzenia z pacjentem, zwiększając komfort i akceptację terapii. Regulowane poziomy oscylacji ułatwiają mobilizację i zwiększają korzyści płynące z terapii.

Koflator CoughAssist E70 udostępnia trzy modyfikowalne profile nastaw wstępnych terapii, dzięki czemu urządzenie można przystosować do okoliczności i stanu pacjenta po jego wypisaniu ze szpitala

ca2

image Leczenie w zgodzie z trybem życia pacjenta

Intuicyjny interfejs i duży, kolorowy ekran ułatwiają ocenę leczenia i dostosowanie ustawień urządzenia w celu zwiększenia skuteczności i wygody terapiiUstawienia urządzenia można zablokować, aby uniemożliwić przypadkową zmianę parametrów podczas leczenia.

Koflator CoughAssist E70, którego źródłem zasilania może być sieć elektryczna bądź akumulator, jest prawdziwie przenośnym rozwiązaniem, zapewniającym pacjentom większą swobodę i wysoki standard opieki

image Nowe narzędzia do szczegółowej kontroli

Narzędzia służące do zarządzania danymi ułatwiają ocenę skuteczności terapii i dostosowanie ustawień urządzenia zgodnie z wymaganiami lub w miarę postępu choroby.

  • Wartości szczytowego przepływu podczas kaszlu i objętości oddechowej są wyświetlane po każdym cyklu:

  • Monitorowanie SpO2 i pulsu spoczynkowego zapewnia informacje na temat skuteczności terapii w czasie rzeczywistym.

  • Monitorowanie objętości oddechowej ułatwia określenie właściwego ciśnienia wdechowego, niezbędnego do zapewnienia głębokiego wdechu

  • Monitorowanie szczytowego przepływu podczas kaszlu umożliwia dostosowanie ciśnienia wydechowego, niezbędnego do zwiększenia skuteczności odruchu kaszlowego

  • Karta pamięci SD rejestruje dane terapii i umożliwia szczegółową kontrolę.

  • Kompatybilność z aplikacjami EncorePro 2 i DirectView zapewnia pełny obraz terapii.

image

image Wspólna platforma

Wspólne rozwiązania konstrukcyjne skracają czas potrzebny na zapoznanie się z produktem, a kompatybilność z modułem oksymetrycznym umożliwia monitorowanie SpO2.
Wymienny akumulator można wykorzystać w innych urządzeniach firmy Philips Respironics.

 

 

 

 

Obejrzyj film:

 

 

PDF DocumentBroszura dotycząca CoughAssist E70

Tryb automatyczny

Tryb ręczny

Ustawienie wstępne

1, 2 ,3

Funkcja Cough-Trak

Wył./Wł.

Nie dotyczy

Ciśnienie wdechu

Od 0 do 70 cm H2O, z przyrostem co 1 cm H2O

Wartość przepływu wdechu

Niska/ Średnia/ Wysoka

Czas wdechu

Od 0 do 5s, z przyrostem co 0,1s

Nie dotyczy

Ciśnienie wydechu

Od 0 do -70 cm H2O, z przyrostem co 1 cm H2O

Oscylacja

Wył./Wdech/Wydech/Oba

Częstotliwość

Od 1 do 20 Hz, z przyrostem co 1Hz.

Tylko jeśli funkcja Oscylacja jest włączona

Amplituda

Od 1 do 10 cmH2O z przyrostem co 1 cmH2O.

Tylko jeśli funkcja Oscylacja jest włączona

Zasilanie prądem przemiennym

Od 100 do 240 V AC, 50/60 Hz

Zasilanie prądem stałym

12 V DC

Wymiary (cm)

23,1 (wys.) x 29,2 (szer.) x 19 (gł.)

Masa

3,8 kg (4,3 kg z akumulatorem)