• Bez portu wydechowego

Brak produktów do wyświetlenia

Rozwiąż problem bezdechu z maską ComfortGel Blue, dostępną bez portu wydechowego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oddychasz.pl, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji dedykowanych dla osób borykających się z obturacyjnym bezdechem sennym. Jesteśmy przekonani, że warto się zapoznać z naszym asortymentem dostępnym na stronie oddychasz.pl. Zapraszamy!

Maska ComfortGel Blue bez portu wydechowego to wyjątkowa propozycja przygotowana przez markę Philips Respironics, gdyż jest to produkt dostępny w wielu rozmiarach, a do jego produkcji wykorzystano technologię żelową. Jej użycie sprawiło, że proponowana Państwu maska jest bardzo wygodna, niewielkich rozmiarów oraz wysoce elastyczna. Zastosowane rozwiązania niwelują do minimum nierównomierny nacisk na głowę, stabilizują maskę oraz eliminują ewentualne nieszczelności. Dzięki temu produkt ten jest bardzo wydajny, a jego stosowanie nieuciążliwe dla użytkownika. Dodatkowym walorem maski ComfortGel Blue jest niska uciążliwość w czasie użytkowania dla osoby znajdującej się obok. Polecamy Państwu zapoznanie się z pełną specyfikacją produktu dostępnego w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl.

Maskę ComfortGel Blue w wersji bez portu wydechowego znajdziesz w oddychasz.pl

Proponowana maska ComfortGel Blue dostępna bez portu wydechowego jest produktem, który pozwoli Państwu znacząco obniżyć czas bezdechu podczas nocy. Dodatkowo znacząco podniesie to komfort snu, co pozytywnie wpłynie na podejmowane działania w ciągu dnia. Maska ComfortGel Blue to produkt godny polecenia, gdyż został wykonany z wysokiej jakości materiałów przez uznanego producenta na rynku - markę Philips Respironics. To wyjątkowo atrakcyjne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie, które pomoże zmierzyć się z bezdechem sennym.