• Bez portu wydechowego

Maska EasyLife bez portu wydechowego rozwiązaniem problemu z bezdechem

Istnieją różne metody leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, jednak aparaty CPAP są najczęściej stosowanym rozwiązaniem. Wytwarzają one stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych pacjenta. Dzięki przepływowi powietrza przez gardło drogi oddechowe pozostają drożne podczas snu, co zapobiega powstawaniu spontanicznych przerw w oddychaniu. Pacjent nie budzi się kilka razy w ciągu nocy i może w pełni zregenerować swój organizm. Leczenie bezdechu sennego w bardzo korzystny sposób wpływa na poprawę jakości życia. U pacjentów widać też wyraźny wzrost poziomu energii i koncentracji.

Maska EasyLife bez portu wydechowego wykonana została z silikonu, który idealnie dopasowuje się do twarzy pacjenta. Technologia samouszczelnienia gwarantuje, że powietrze będzie właściwie podawane do dróg oddechowych. Maska jest bardzo prosta w obsłudze. Należy jedynie odpowiednio dopasować uprząż do głowy pacjenta. Jej noszenie jest na tyle wygodne, że w żaden sposób nie przeszkadza podczas snu. Można więc użytkować ją przez całą noc, a rano budzić się wypoczętym i w pełni sił. Dodatkowo wszystkie elementy wchodzące w skład maski, są całkowicie wymienne. W razie powstania ewentualnych uszkodzeń któregoś z nich można zastąpić go nowym, bez konieczności wymiany całego urządzenia na nowe.

Maska EasyLife - dla poprawy komfortu życia

Bezdech jest poważnym problemem. Powtarzające się wielokrotnie podczas nocy bezdechy, powodują fragmentację snu. W rezultacie chory czuje się niewyspany, zmęczony oraz ma problemy z koncentracją. Może to doprowadzić do obniżenia komfortu życia, pogorszyć relację z innymi osobami i wpływać niekorzystnie na ogólne samopoczucie. Rozwiązaniem jest w tym przypadku regularne korzystanie z masek CPAP podczas nocy. Maska EasyLife bez portu wydechowego, znajdująca się w naszym asortymencie na stronie oddychasz.pl to produkt, który całkowicie zmieni Twoje dotychczasowe życie. Pozbądź się problemów związanych z bezdechem i odzyskaj chęć i siłę do życia.