• ComfortGel Blue, z portem wydechowym, rozmiar S

Symbol: 1070066

ComfortGel Blue, z portem wydechowym, rozmiar S. Nasza technologia żelowa: optymalizacja wygody i sprawności działania.

Port oddechowy Z portem wydechowym
Rozmiar S
450.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Towar dostępny na zamówienie

ComfortGel Blue - nowa generacja komfortu i technologii, zapewnia wszystko, czego oczekujesz i więcej.

Pozostając wiernym sprawdzonym maskom żelowym, maskę wyposażono w nowoczesną technologię, która łączy komfort i elastyczność, jakich oczekujesz, jednocześnie jeszcze bardziej zwiększając wygodę pacjenta. Udoskonalona podpora czołowa zmniejsza nacisk wywierany przez maskę, a opracowany port wydechowy o niższym profilu ze zintegrowanym obrotem, który cicho kieruje przepływ powietrza w górę i od partnera do łóżka sprawia, że pacjent czuje się swobodniej z założoną maską nawet podczas snu koło drugiej osoby.

Do produkcji maski użyto wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje skuteczne i długotrwałe użycie maski. Konstrukcja, lekka i przezroczysta sprawia, że codzienne użytkowanie nie jest uciążliwe, a elastyczna i wygodna uprząż zapobiega nieszczelnościom przez równomierne rozłożenie nacisku na głowie i stabilizację maski.

image

Maska występuje w czterech rozmiarach: S, M, L oraz w rozmiarze pediatrycznym. Poduszki silikonowe i żelowe są wymienne, w razie zużycia nie ma konieczności wymiany całej maski, można zakupić elementy, które uległy zużyciu i nadal cieszyć się komfortem użytkowania maski.

ComfortGel Blue jest łatwa w obsłudze oraz czyszczeniu, dzięki czemu możesz poświęcić czas na rzeczy, które naprawdę lubisz.

image

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.