• EasyLife

Maska EasyLife wspomoże Twoje oddychanie

Maski CPAP wspomagają oddech osób chorujących na bezdech w trakcie ich snu. Maska połączona jest za pomocą specjalnej rurki do urządzenia, które zawiera w sobie pompę, podającą powietrze pod odpowiednim ciśnieniem. To właśnie stałe podtrzymywanie ciśnienia powietrza sprawia, że pacjent może spokojnie przespać całą noc. Maska stanowi więc połączenie pomiędzy chorym a maszyną. Dobrej jakości urządzenie CPAP, może znacząco zwiększyć komfort życia osoby zmagającej się z bezdechem sennym.

W ofercie sklepu internetowego oddychasz.pl, mogą Państwo znaleźć maskę EasyLife bez portu wydechowego, a także zawierającą port wydechowy. Najlepsze efekty korzystania z maski osiąga się wówczas, gdy jest ona stosowana przez cały okres, w którym pacjent śpi. Niestety nie wszyscy pacjenci stosują się to tych wytycznych, przez co efekty terapii nie zawsze są zadowalające. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest fakt, iż oferowane na rynku maski nie zawsze są wygodne i nie zapewniają odpowiedniego poziomu komfortu. Ponadto złej jakości maska, która nie została odpowiednio dopasowana do twarzy pacjenta, może być nieszczelna i obniżać skuteczność terapii.

Maska EasyLife najwyższa jakość i wygoda

Oferowana w naszym asortymencie maska EasyLife wykonana została z najlepszych jakościowo materiałów oraz z zachowaniem wysokiej precyzji i dokładności. W rezultacie produkt jest wyjątkowo komfortowy w noszeniu, przez co pacjenci zdecydowanie częściej chcą z niego korzystać. Lekka konstrukcja nie powoduje żadnego dyskomfortu w noszeniu, natomiast zastosowanie wewnętrznej poduszki, idealnie uszczelnia maskę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty, które znajdują uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Maska EasyLife gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i zdecydowaną poprawę zdrowia, przy problemach związanych z bezdechem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu i złożenia zamówienia za pośrednictwem naszego sklepu.