• EasyLife, z portem wydechowym, rozmiar MW

Symbol: 1050023

EasyLife, z portem wydechowym, rozmiar MW. Samodopasowująca się silikonowa maska nosowa z technologią samouszczelniania: "Auto Seal".

Port oddechowy Z portem wydechowym
Rozmiar MW
450.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 5 dni
Cena dostawy 20
Odbiór osobisty 0
UPS 20
Dostępność Towar dostępny na zamówienie

Maska jest integralną częścią systemu CPAP zapewniając połączenie między pacjentem a maszyną. Skuteczność CPAP zależy od zdolności pacjenta do korzystania z systemu przez cały czas trwania snu. Badania wykazują, że pacjenci nie zawsze stosują się do zaleceń lekarza dotyczących przebiegu terapii, a około 25% pacjentów dyskontuje terapię w ciągu pierwszego roku. Dodatkowo, tylko 50% pacjentów używa CPAP konsekwentnie przez średnio 6 godzin każdej nocy, a 50% używa go okresowo ze średnią 3,5 godziny na noc.

Źle dopasowana maska ​​może prowadzić do tego, że pacjent okresowo rezygnuje z terapii. Nadmierny wyciek z maski może zmniejszyć zdolność do zapewnienia skutecznego leczenia. Należy zwrócić szczególną uwagę łatwość obsługi, komfort oraz poziom emitowanego hałasu, pacjent nosi maskę przez kilka godzin każdej nocy, a wymienione czynniki mają znaczący wypływ na chęć korzystania z maski. W związku z tym producenci koncentrują obecnie swoje wysiłki na produkcji masek, które zapewniają dobre dopasowanie, uszczelnienie, są wygodne, ciche i łatwe w obsłudze i użytkowaniu.

image


Maska nosowa EasyLife niemal eliminuje potrzebę ręcznego ustawiania maski. Jej innowacyjna, lekka konstrukcja ma unikalną podwójną poduszkę - wewnętrzna poduszka tworzy samonastawne uszczelnienie, podczas gdy zewnętrzna poduszka zapewnia wygodne podparcie. Jedynym koniecznym krokiem w dopasowaniu jest intuicyjna regulacja uprzęży -dzięki temu dopasowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Zagięty port wydechowy sprawia, że powietrze wydostające się z maski "pracuje" ciszej, co eliminuje poczucie dyskomfortu podczas zasypiania.

Dodatkową zaletą maski jest to, że elementy, które wchodzą w jej skład są całkowicie wymienne. W razie zużycia części nie ma potrzeby zakupu kolejnej maski. 

image

 

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.