• Kategorie
  • Efficia DFM100

Szeroki wachlarz funkcji oraz niskie koszty eksploatacji urządzenia umożliwiają lepszą i bardziej skuteczną opiekę nad pacjentem zarówno w środowisku szpitalnym, jak i poza nim.

Zapytaj o cenę produktu
Produkt dostępny na zamówienie
0
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Monitor/defibrylator Efficia DMF100 to urządzenie przystępne cenowo, które można dostosować do zmieniających się potrzeb klinicznych i sprzętowych oraz wytycznych w zakresie intensywnej terapii. Urządzenie jest niedrogie w eksploatacji, a jednocześnie cechuje je ta sama jakość i niezawodność, jaką cenią sobie użytkownicy ponad miliona defibrylatorów firmy Philips. Jest uniwersalny i niezwykle łatwy w obsłudze i  utrzymaniu, dzięki czemu pozwala w pełni skoncentrować się na potrzebach pacjentów.

Wyjątkowe zalety

Defibrylator/monitor Efficia DFM100 został zaprojektowany, aby pomóc w spełnieniu wymagań opieki nad pacjentem w środowisku przedszpitalnym i szpitalnym. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o podstawowych i zaawansowanych czynnościach resuscytacyjnych. Efficia DFM100 oferuje możliwość defibrylacji, kardiowersji, stymulacji oraz monitorowania wszystkich pacjentów, zarówno dorosłych jak i dzieci oraz niemowląt- wszystko dzięki uniwersalnemu zestawowi elektrod, które eliminują konieczność sprawdzenia, czy dokonano właściwego wyboru akcesoriów.

image

Kompletny pakiet

Aby zapewnić wysoki poziom opieki, należy podejmować szybkie, świadome decyzje - na miejscu zdarzenia i w trakcie całego leczenia. Twój sprzęt musi być łatwy w obsłudze, ponieważ opiekujesz się pacjentem, monitorujesz rozwój sytuacji pacjenta podczas transportu do szpitala oraz podczas hospitalizacji.

Efficia DFM100 została wyposażona w takie same algorytmy i alarmy jak inne defibrylatory i monitory firmy Philips. Funkcjonalność urządzenia można poza tym łatwo dostosować do stanu pacjenta, eksploatacji w warunkach pozaszpitalnych i szpitalnych, jak również do poziomu wyszkolenia użytkownika. W trybie AED intuicyjna elementy sterujące i wyraźne komunikaty głosowe prowadzą ratownika przez wszystkie etapy defibrylacji, natomiast dla ratowników przeszkolonych w zakresie zaawansowanych czynności resuscytacyjnych Efficia DMF100 oferuje pełne możliwości terapeutyczne, umożliwiając szybkie przechodzenie pomiędzy menu w celu wykonania defibrylacji lub stymulacji.

image

Niższe koszty eksploatacji

Efficia DFM100 pomaga zapewnić opiekę po przystępnej cenie, a jakość i niezawodność została sprawdzona w ponad 1 milionie defibrylatorów Philips sprzedawanych na całym świecie. Konfiguracje urządzeń sięgają od podstawowego defibrylatora do w pełni funkcjonalnego defibrylatora/monitora z opcjonalnym trybem AED, stymulacją i parametrami monitorowania. Aby zminimalizować czas i koszty szkolenia personelu, wszystkie wersje urządzenia (zarówno te przeznaczone do użytku szpitalnego jak i te używane podczas akcji ratunkowych) zostały wyposażone w taki sam interfejs użytkownika.

Ogólne

Przybliżone wymiary

23.5 cm x 29 cm x 20.5 cm 

Przybliżona masa (bez baterii)

5.66 kg

Standardowa pozycja operatora

W obrębie jednego metra od urządzenia

Zasilanie

Akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania; zasilanie prądem przemiennym przy użyciu ochronnie uziemionego gniazdka.

Wyświetlacz


Przekątna

7 cali

Rozdzielczość

800 x 460 pixeli (VGA)

Typ

Kolorowy, TFT LCD

Prędkość przesuwu

25 mm/s ± 10% wartości nominalnej dla EKG i SpO2; fala kapnogramu wynosi 6,25 mm/s ± 10%

Czas prezentacji na ekranie

6.5 sekundy ± 10%

Defibrylator


Kształt fali

Parametry kształtu fali regulowane w zależności od impedancji pacjenta

 

Czas ładowania


Mniej niż 5 sekund do zalecanego poziomu energii dla dorosłych (150 dżuli) z nowym, w pełni naładowanym akumulatorem - Mniej niż 6 sekund do wybranego poziomu energii (do 200 dżuli) z nowym, w pełni naładowanym akumulatorem - Mniej niż 15 sekund do wybranego poziomu energii przy zasilaniu wyłącznie prądem przemiennym.

Urządzenie włącza się w trybie defibrylacji ręcznej, gotowe do wyzwolenia szoku w czasie krótszym niż 15 sekund z nowym, w pełni naładowanym akumulatorem.

Urządzenie włącza się w trybie AED, gotowe do wyzwolenia szoku w czasie krótszym niż 15 sekund - 24 sekundy z nowym, w pełni naładowanym akumulatorem, nawet po 15 rozładowaniach maksymalnej energii. 

Defibrylacja

 

Poprzez wielofunkcyjne elektrody lub łyżki zewnętrzne i wewnętrze


Zakres pomiaru impedancji pacjenta


Minimum: 25 ohm (defibrylacja zewnętrzna); 15 ohm (defibrylacja wewnętrzna) - maksymalnie: 250 omów. Rzeczywisty zakres funkcjonalny może przekraczać następujące wartości .
  • Produkty podobne