• Kategorie
  • FitLife

Symbol: FitLife

Maska pełnotwarzowa zapewniająca wygodę pacjentom mającym trudność z dopasowaniem innych masek oraz dla osób które mają odparzenia na twarzy. Dostępna w trzech rozmiarach XL, L i S (przeznaczonego dla dorosłych i dzieci >7 lub >20kg).  

Produkt dostępny na zamówienie
1500.00
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
InPost Paczkomat 24/7 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność 0
Zostaw telefon

Przedstawiamy maskę FitLife FitLife to pełnotwarzowa maska, która nie dotyka nosa i obszarów wokół niego. FitLife uszczelnia okolice obwodu twarzy, dzięki czemu jest dobrym rozwiązaniem dla pacjentów z wrażliwymi okolicami nosa, z klaustrofobią oraz tych, którym ciężko dopasować maskę CPAP.

Cała maska została unowocześniona tak, aby poprawić uszczelnienie, stabilność i zmniejszyć szumy. Uprząż zaprojektowano tak, aby zapewnić idealne dopasowanie i łatwą regulację. Przeprojektowano kolanko, które zmniejsza poziom hałasu o 20%, dzięki czemu praca maski jest niezwykle cicha. Wzmocniona została również podpora czołowa, która zdecydowanie poprawia uszczelnienie. 

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, maska FitLife jest teraz dostąpna w rozmiarze XL oraz w rozmiarze S, który został dopuszczony do stosowania w pediatrii ( dla dzieci >7 lat lub >20kg).


image

Dla lekarza

Dla pacjenta

FitLife pomaga w zapewnieniu skutecznego uszczelnienia wokół twarzy pacjenta, nawet przy wysokim ciśnieniu, dzięki czemu nadaje się do szerokiego spektrum terapii.

 

FitLife został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować potencjalne uszkodzenia skóry twarzy i nacisk na nos, dzięki temu pacjentom łatwiej przestrzegać zaleceń terapeutycznych.

Trzy rozmiary zostały zaprojektowane tak, aby pasowały nawet do twarzy nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Przejrzysty front maski i lekki korpus zapewniają maksymalną widoczność i większy komfort.

 

Duża powierzchnia maski sprawia, że ciśnienie oraz przepływ powietrza w masce jest równomierny, a specjalny zawór umożliwia dostęp powietrza z pokoju, jeśli ciśnienie spadnie poniżej 3 cm H2O.

Uprząż i klipsy zatrzaskowe ułatwiają regulację, zapewniając łatwą konfigurację i szybkie zdejmowanie.

 


image

 

image

PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: Bjeska sp. z o. o. sp. k.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie