• Kategorie
  • Inhalator Home Neb

Symbol: 1138618

Najbardziej kompaktowy inhalator domowy oferowany przez Philips Respironics. Terapia z wykorzystaniem Home Neb jest odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Inhalator jest wyposażony w niezawodny system Venturi, dzięki któremu poodanie leków jest szybsze, a czas leczenia krótszy.

139.90
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 8.4
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 10.25
InPost Paczkomat 24/7 12.99
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 21
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Terapia wysokiej jakości

Home Nebulizer to nebulizator powstały w oparciu trzydziestoletniego doświadczenia Philips Respironics w zakresie terapii aerozolowej. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych, pewnych rozwiązań, urządzenie umożliwia skuteczne leczenie schorzeń układu oddechowego przy wykorzystaniu wysokiej jakości aerozoloterapii, a wszystko to w przystępnej cenie. Nebulizator Home Neb jest odpowiedni do nebulizacji większości leków do terapii aerozolowej.

Terapia z wykorzystaniem nebulizatora Home Neb jest odpowiednia zarówno dla dorosłych i dla dzieci.

Łatwy w użyciu

Home Neb to najbardziej kompaktowy inhalator domowy oferowany przez Philips Respironics. Urządzenie jest lekkie i proste w obsłudze. Mniejsza ilość części, w porównaniu do innych konwencjonalnych nebulizatorów, z jakich zbudowany jest nebulizator powoduje, że montaż, czyszczenie i konserwacja urządzenia są jeszcze szybsze i łatwiejsze.

image

Niezawodna dostawa aerozolu

Podobnie jak inne inhalatory  z rodziny Philips Respironics, także Home Nebulizer jest połączony z nebulizatorem SideStrem. SideStream posiada system Vanturi, który zapewnia dodatkowy przepływ powietrza, dzięki czemu podanie leków jest szybsze, a czas leczenia krótszy- leczenie aerozolowe można przeprowadzić w zaledwie 6 minut*.

Nebulizer posiada również unikalną konstrukcję, która pomaga zminimalizować zużycie spowodowane częstym użytkowaniem i pomaga dostarczać aerozol najwyższej jakości

 

* 2,5 ml Roztwór Salbutamolu

Wymiary

172 mm dł. × 237 mm szer. × 97 mm wys.

Masa

1,17 kg

Poziom hałasu

60 +/- 4dBA

Tryb pracy

Przerywany (30 min WŁ./30 min WYŁ.)

Zasilanie

230V/50 Hz, 0,5A
Średnia wielkość cząsteczek MMAD 2.9 µm
Frakcja respirabilna 77 %
Poziom hałasu 58 dB