• Inhalator Sami the Seal

Symbol: 1093268

Philips Respironics Sami the Seal inhalator pediatryczny o kształtcie foki, współpracujący z wysokowydajnymi nebulizatorami SideStream.

219.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 12.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomat 24/7 12.99
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 20
Kurier FedEx za pobraniem 24
Dostępność 1 szt.

image

Elastyczne zastosowania

Aby dostosować się do różnych preferencji pacjentów i terapii Sami the Seal może być używany zarówno z jednorazowym nebulizatorem SideStream jak i z nebulizatorem wielokrotnego użytku.

Maska przyjazna dzieciom

Do stosowania z nebulizatorem przeznaczona jest również maska żółwika Tuckera, zaprojektowana w taki sposób aby jej wygląd był przyjazny i przemawiał do dzieci. Użycie maski powoduje zmniejszone osadzanie się aerozolu w okolicach oczu i może być stosowana z nebulizatorami jednokrotnego i wielokrotnego użytku.

Wygląd foki

Zabawny kształt i kolor inhalatora zaprojektowano tak, aby przyciągnąć dzieci i pomóc im w spełnieniu wymogów terapii.

Szybkie i skuteczne dostarczenie leków

Nebulizatory SideStream jednokrotnego i wielokrotnego użytku są przeznaczone do stosowania z powszechnie przepisywanymi lekami w aerozolu. Technologia Venturiego zastosowana w nebulizatorach zapewnia dodatkowy przepływ powietrza obok powietrza dostarczanego ze sprężarki, dzięki czemu podanie leku staje się szybkie i ekonomiczne, a czas leczenia krótszy.

Stabilność

Inhalator jest wyposażony w stację dokującą do użycia pomiędzy zabiegami, dodatkowo urządzenie jest wyważone od dołu, dla zapewnienia maksymalnej stabilności.

Masa

1,6 kg

Wymiary

267mm x 155 mm x 226 mm

Maksymalne ciśnienie

29-43,5 psi

Tryb pracy

ciągły

Głośność

58 dBA+/- 3 dBA

Przepływ maksymalny

6l / min przy 10 psi

Zabezpieczenie przed przeciążeniem cieplnym: bezpiecznik termiczny z możliwością zerowania, temperatura uruchomienia 130 °C