• InnoSpire Mini

Symbol: 1109438

InnoSpire Mini umożliwia pacjentom nebulizację leków, kiedy tylko zechcą i gdziekolwiek się znajdują, a kompaktowa, lekka i niezawodna konstrukcja zapewnia niezależność, której potrzebują.

Produkt dostępny na zamówienie
0
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Kurier FedEx 16
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx za pobraniem 20
Dostępność 0 szt.

Szybkie i skuteczne działanie

Nebulizator wielokrotnego użytku SideStream Plus może być stosowany do dostarczania najczęściej przepisywanych leków w aerozolu. SideStream Plus posiada łatwy w działaniu zawór, który otwiera się przy wdechu w celu zwiększenia dawki leku i zamyka po wydechu. Ciśnienie potrzebne do otwarcia zaworu wdechowego jest mniejsze, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla osób o słabszym oddechu, dzieci i osób starszych.

image

Łatwy transport

InnoSpire Mini to urządzenie stworzone do tego, aby towarzyszyć Ci w podróży. Niewielkie rozmiary oraz wzmocniony nebulizator wielokrotnego użytku umożliwiają łatwy transport. Urządzenie jest zatwierdzone przez FAA do użytku podczas lotu samolotem i jest zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa i podstawowych parametrów pracy IEC 60601-1.

90 minut pracy między ładowaniami

Dostępny opcjonalny akumulator litowo-jonowy pozwala na około 90 minut pracy InnoSpire Mini między ładowaniami, a ponowne naładowanie baterii do pełna zajmuje około 6 godzin. Inhalator może być zasilany przez tradycyjne gniazdko ścienne lub przez adapter 12 V DC w samochodach osobowych i ciężarowych.

Masa

sprężarka + akumulator  592 g 

Tryb pracy

przerywany

Głośność

50dBA+/- 4dBA 

Przepływ maksymalny

8L/min

Przep. roboczy

3,4 L/min  

Ciśnienie maksymalne

2,07 bara

Zasilanie

zasilacz + akumulator

Cykl leczenia ( wsad 2,5 ml.)

6,88 min           

  • Produkty podobne