• Kaniula donosowa dla dorosłych rozmiar L

Symbol: OPT946E

Uznana technologia żelowa dostępna dla pacjentów oddychających ustami.

Port oddechowy
Z portem wydechowym
Produkt dostępny na zamówienie
0
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 8.4
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 10.25
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Kurier FedEx 16
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx za pobraniem 20
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Przestaw się na Blue.

ComfortGel Blue Full to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów potrzebujących maski pełnotwarzowej, komfort i design sprawiają, że maska jest rozsądnym wyborem dla pacjentów oddychających ustami.

Wygodna podpora czołowa i ulepszony StabilitySelector w połączeniu z  wymienialną  poduszką  sprawiają, że maska zapewnia poczucie komfortu i stabilności maski na twarzy pacjenta. Dodatkowo, regulacja podpory umożliwia zminimalizowanie ilości przecieków podczas wentylacji.

image

Możliwość regulacji podpory czołowej w połączeniu z  technologią uszczelnienia  cienką warstwą membrany na poduszce żelowej sprawia, że maska dokładnie dopasowuje się do konturów twarzy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, umożliwiając szybkie uzyskanie komfortowej szczelności, jakiej potrzebujesz.

Dzięki ComfortGel Blue Full  korzystający z maski pełnotwarzowej w końcu w prosty sposób mogą cieszyć się spokojnym snem, którego potrzebują. Czteropunktowa uprząż gwarantuje wygodę i stabilizację podczas snu, a ruchome kolanko z niewielkimi portami wydechowymi sprawia, że wentylacja jest cicha i dmuchające powietrze nie przeszkadza partnerowi leżącemu obok.

Zaletą maski jest również to, że posiada wymienne poduszki żelowe, co przedłuża żywotność maski i pozwala na jej wielokrotne użytkowanie.

image

 

W naszej ofercie w zakładce "Akcesoria do masek" można znaleźć również wyżej wymienione akcesoria do maski.