• Kategorie
  • Koncentrator tlenu Deluxe IGO

Symbol: 306DS

Przenośny koncentrator tlenu deVilbis,  z zasilaniem sieciowym i bateryjnym

Produkt dostępny na zamówienie
14747.70 -9% 13486.50
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Koncentrator tlenu to urządzenie, które ma dostarczyć pacjentowi powietrze z większą zawartością tlenu. Służy do leczenia wielu chorób i zarazem do zwiększenia komfortu życia osób dotkniętych schorzeniami ze strony układu oddechowego. W naszym sklepie znajdziesz między innymi koncentrator tlenu stacjonarny i przenośny DeVilbiss iGo. Prezentowany model cieszy się ogromną popularnością wśród pacjentów, głównie za sprawą bezawaryjnej sprężarki, niewielkiej wagi oraz kompaktowych wymiarów zewnętrznych. W naszym sklepie Oddychasz.pl oferowany koncentrator tlenu stacjonarny i przenośny jest dostępny w korzystnej cenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia jeszcze dziś.

image

Domowy koncentrator tlenu iGo – wytrzymały, funkcjonalny, efektywny

Oferowane urządzenie można z powodzeniem użytkować zarówno w domu, jak i w podróży, gdyż model iGo został wyposażony w akumulator zapewniający wielogodzinną pracę w odpowiednim trybie. Jego pełne naładowanie zajmuje jedynie od 2 do 4,5 godziny, zapewniając przy tym ciągłą pracę zależną od wybranego trybu. Koncentrator został precyzyjnie wykonany z najlepszych materiałów i waży jedynie 8,6 kg z akumulatorem przy wymiarach zewnętrznych 49,0 x 31,2 x 18 cm. Dzięki temu urządzenie nadaje się nie tylko do użytku domowego. Można je zabrać ze sobą między innymi na spacer czy dłuższą podróż wszelkimi środkami lokomocji.

Prezentowany, przenośny i domowy koncentrator tlenu iGo został wyposażony w innowacyjną technologię PulseDose, opracowaną przez firmę DeVilbiss. Technika ta zapewnia krótkie i zarazem równomierne dostarczanie tlenu, również przy wyższej częstotliwości oddechu, co zapewnia większy komfort użytkowania niż praca ciągła. Krótkie impulsy są praktycznie niewyczuwalne i nie wywołują dyskomfortu u pacjenta, dlatego rozwiązanie to jest idealne dla osób, które nie lubią używać tradycyjnych koncentratorów wyłącznie z trybem pracy ciągłej. Ponadto, system PulseDose pozytywnie wpływa także na drogi oddechowe, zmniejszając suchość nosa oraz gardła. Nie bez znaczenia jest także wpływ tej technologii na zmniejszenie zużycia baterii, co przekłada się na jej większą żywotność podczas spaceru lub podróży.

Parametry szczegółowe domowego koncentratora tlenu iGo DeVilbiss

Urządzenie zostało wyposażone w głośnik informujący użytkownika o typowych problemach pojawiających się podczas użytkowania, np. niski stan baterii, problemy z wydolnością tlenową oraz mocą, czy informacja o awarii całego urządzenia. To ogromna zaleta, która bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo użytkownika, gdyż zawczasu informuje o zbliżającej się usterce. iGo to urządzenie bardzo zaawansowane technicznie, co widać między innymi po ilości dostępnych opcji. Użytkownik może regulować przepływ tlenu w trybie pulsacyjnym w zakresie od 1 do 6 oraz w trybie ciągłym od 1 do 3 litrów na minutę, co jest też maksymalnym poziomem przepływu zalecanym przez producenta. Istotnym parametrem jest także maksymalna ilość oddechów przy przepływie pulsacyjnym. Wynosi kolejno 40 oddechów na minutę przy przepływie od 1 do 4, 37 oddechów na minutę przy poziomie 5 oraz 31 oddechów na minutę w przepływie 6. Stężenie tlenu to około 91% (± 3 %), a maksymalne ciśnienie w układzie zostało przez producenta określone na 103,5 kPa.

Zamów już dziś koncentrator tlenu stacjonarny i przenośny w sklepie Oddychasz.pl!

Nasz sklep od 2007 roku wyznacza trendy na rynku medycznym w kategorii urządzeń służących do mechanicznej wentylacji pacjentów oraz akcesoriów, np. materiałów opatrunkowych czy pieluchomajtek. Firma Oddychasz.pl zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem tych urządzeń i obecnie obejmuje opieką serwisową około 2 000 sztuk respiratorów na terenie całego kraju, dlatego nasza marka jest najlepszym wyborem dla osób, którym zależy na profesjonalnej obsłudze. Oferujemy indywidualne podejście do każdego zamówienia i z chęcią pomożemy w wyborze, jak i zaprezentujemy szczegóły tyczące się naszego asortymentu. Jeśli zatem masz jakiekolwiek pytania, koniecznie do nas zadzwoń na jeden z podanych numerów telefonów lub napisz na adres e-mail sklep@oddychasz.pl. Zapraszamy do zakupu!

image

Wymiary

49,0 x 31,2 x 18,0 cm

Ciężar

8,6 kg (z baterią)

Regulacja przepływu tlenu

Przepływ pulsacyjny 1 - 6

Przepływ ciągły 1 - 3 l/min

Max. zalecany przepływ tlenu

3 l/min

Max. ilość oddechów

(przy przepływie pulsacyjnym)

40 oddechów/min przy przepływie 1 - 4

37 oddechów/min przy przepływie 5

31 oddechów/min przy przepływie 6

Stężenie tlenu

91 % (± 3 %)

Maks. ciśnienie w układzie

103,5 kPa

Ciśnienie tlenu na wyjściu

34,5 kPa ± 7 kPa