• Kategorie
  • Koncentrator tlenu Devilbiss 525KS

Symbol: 525KS

Koncentrator tlenu 525 KS. Promocja obejmująca koncentrator obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Produkt dostępny na zamówienie
0
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Koncentrator tlenu 525KS to koncentrator zbudowany w oparciu o konstrukcje sprawdzonych w praktyce modeli firmy DeVilbiss, dodatkowo zaktualizowany z myślą o podwyższonej jakości, trwałości, wydajności i prostocie. Uproszczona, dwuczęściowa konstrucja w połączeniu ze sprawdzonym i opatentowanym systemem DeVilbiss Turn-Down Technology, minimalizuje zużycie komponentów wewnętrznych i wydłuża żywotność urządzenia. Dodatkowo koncentrator nie wymaga konserwacji przez dwa lata.

Wydajność

Devilbiss 525KS to przede wszystkim zauważalnie cichsza praca, 15% poprawa jakości dźwięku. Koncentrator jest prosty w obsłudze, posiada łatwo dostępne elementy sterujące dla pacjentów, chronione dopasowanie kaniuli i wbudowany nawilżacz, aby zapobiec uszkodzeniom. Istnieje możliwość zamontowania przewodów tlenowych o długości do 15,2m oraz kaniuli o długości 2,13 cm. Po uruchomieniu interfejs DeVilbiss Smart Track® Concentrator Management System  automatycznie przeprowadza test sprawności i wprowadzi dane pacjenta i pobierze krytyczne informacje dotyczące urządzenia.

image

Wytrzymałość

Konstrukcja koncentratora została testowana w wysokiej temperaturze i wilgotności aby stworzyć urządzenie o zwiększonej trwałości. Zastosowano sprawdzoną konstrukcję zaworu obrotowego, wytrzymałą sprężarkę oraz własną mieszankę sitową, co sprawia, że okres między kolejnymi przeglądami aparatu wynosi dwa lata. Dodatkowe wcięcia na bocznych ścianach obudowy umożliwiają pewny chwyt podczas transportu, a stabilne kółka dają możliwość swobodnego przesuwania

image

Zabezpieczenia

Koncentrator tlenu 525KS posiada liczne alarmy, które nie wymagają baterii, co eliminuje problem serwisu i konserwacji. Alarmy wskazują: awarię zasilania, wysokie/niskie ciśnienie, niski poziom tlenu i konieczność serwisu. Zastosowanie przepływomierza z kompensacją ciśnienia w celu zapewnienia dokładnego wyświetlania przepływu, zaworu nadmiarowego ciśnienia i zabezpieczenia termicznego sprężarki oraz wykonanie obudowy koncentratora z trudnopalnego materiału sprawia, że jest to sprzęt bardzo bezpieczny w użyciu.

IPAP

od 4 do 50 cm H2O

Masa

16,3 kg

Wymiary

30(d) x 34(s) x 61(w) cm

Koncentracja tlenu

93%  +/- 3%

Ciśnienie

8,5 psig ( 58,6 kPa )

Przepływ

0-5 l/min

Głośność

do 40 dB

Pobór mocy

350 W