• Kategorie
  • Maska dla dzieci do nebulizatora SideStream

Symbol: 1120E

Specjalnie zaprojektowane maski dla dzieci, zalecane do stosowania z wysokowydajnymi nebulizatorami SideStream w celu zwiększenia wydajności podawania leków. Maski wielokrotnego użytku, wyprofilowane tak, aby pasowały do twarzy.

Produkt dostępny na zamówienie
14.90
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 11.1
InPost Paczkomat 24/7 12.99
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 13.6
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 16.67
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
Dostępność Produkt dostępny na zamówienie
Zostaw telefon

Maski wielokrotnego użytku stworzone dla dzieci, wyprofilowane tak, aby doskonale pasowały do twarzy. Maski należy stosować z nebulizatorami SideStream Durable i Disposable, w celu zwiększenia wydajności podawania leków.

Szybszy czas leczenia

Jednorazowe nebulizatory SideStream dostarczają 2,5ml leku w ciągu zaledwie 7 minut, dzięki czemu czas leczenia ulega skróceniu, a pacjenci mogą poświęcić więcej czasu codziennym aktywnościom.

Sprawdzona technologia

System Venturi i zastosowanie pięciu dysz wytwarzających aerozol zamiast jednej, zapewnia pacjentowi dodatkowy przepływ do 16 l/min, co wpływa na przyspieszenie leczenia.  Przepływ w tradycyjnych nebulizatorach ogranicza się tylko do wydajności sprężarki.

Wybór najbardziej korzystnej opcji

Do wyboru dostępne są dwa rodzaje nebulizatorów:  jednorazowy nebulizator SideStream Disposable i wielorazowy nebulizator SideStream Durable. Nebulizator SideSteram Reusable może być stosowany przez 6 miesięcy, natomiast tańszy, jednorazowy SideStream Disposable może być stosowany w taki sam sposób jak SideStream Durable, ale powinien zostać wymieniony po 2 tygodniach używania.