• Kategorie
  • Pulsoksymetr MD 300 I

Symbol: CH300I

Pulsoksymetr przeznaczony do nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem krwi tętniczej (SpO2) oraz pulsu (PR) Dzięki możliwości podłączenia każdego rodzaju czujnika, można go stosować u pacjentów dorosłych, dzieci i u noworodków.

Produkt dostępny na zamówienie
0
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 14
InPost Paczkomat 24/7 16
Kurier FedEx 17
Kurier FedEx za pobraniem 19
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 19
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 21.6
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Pulsoksymetr MD300I przeznaczony jest do szybkiego, dokładnego i nieinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem krwi tętniczej oraz pulsu u dorosłych, dzieci i noworodków. Ze względu na swoją wszechstronność i wydajność doskonale sprawdzi się w szpitalach, klinikach czy innych placówkach służby zrowia.

Użytkowanie

Urządzenie jest lekkie, niewielkie i wygodne w stosowaniu. Posiada podwójny, czytelny  kolorowy wyświetlacz OLED wyświetlający SpO2, PR, PI, kształt fali i słupek impulsów. Możliwe jest zapamiętanie do 10 rożnych pacjentów i  72 godzinne przechowywanie danych. Przy użyciu kabla USB zgromadzone dane można przesłać do komputera PC i analizować je dzięki oprogramowaniu Med-View.

Zasilanie

Pulsoksymetr ChoiceMed charakteryzuje niski pobór mocy, co sprawia, że jest bardzo wydajne. Dwie baterie alkaiczne AA zapewniają przeprowadzanie pomiaru przez około 24 godziny.

Opcje dodatkowe

ChoiceMed MD300I posiada bogatą ofertę dodatkowych czujników. Dostępne są między innymi: czujnik dla noworodka, dziecięcy mały klips na palec, silikonowa nakładka dla dzieci, klips na palec dla dorosłych, silikonowy dla dorosłych.

Zakres pomiaru SpO2

70%-99%

Zakres pomiaru pulsu

30-254 BPM

Zasilanie

2 baterie AA

Pamięć

do 10 pacjentów

zapamiętuje dane pomiarowe do 72 godzin

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Produkty podobne