• Kategorie
  • Respirator BiPAP A40

Symbol: 1111169
Produkt dostępny na zamówienie
19000.00 -8% 17512.20
Wpisz swój e-mail
Czas wysyłki 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Poszukując najwyższej jakości sprzętu medycznego, warto zapoznać się z naszą ofertą. Prezentowane urządzenie stanowi doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność oddechową, którzy wymagają wentylacji inwazyjnej lub nieinwazyjnej. Respirator Philips BiPAP A40 jest niezwykle uniwersalnym i prostym w obsłudze modelem, którego działanie opiera się na sprawdzonych, uznanych i klinicznie potwierdzonych rozwiązaniach. Wśród nich można wymienić technologię Auto-Trak i AVAPS. Co ważne, cena respiratora BiPAP A40 oferowanego w naszym sklepie jest bardzo atrakcyjna, dzięki czemu większość prywatnych klientów i placówek medycznych może sobie na niego pozwolić. W asortymencie znajdziesz również inne urządzenia, wśród których najczęściej wybierane, poza respiratorami, są pulsoksymetry, zastawki foniatryczne, pikflometry oraz inhalatory.

Respirator Philips BiPAP A40 – nowoczesne i niezawodne urządzenie medyczne

Prezentowany respirator Philips BiPAP A40 ma wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim nowoczesna technologia umożliwia korzystanie z urządzenia przez 5 godzin, gdyż przez taki czas respirator jest w stanie płynnie i nieprzerwanie pracować bez zasilania elektrycznego. Model został wyposażony w najwyższej jakości moduł baterii, dzięki czemu pacjent może wspierać się oddechowo podczas wykonywania codziennych czynności, co znacznie ułatwia życie i normalne funkcjonowanie.

Poznaj nowoczesne technologie wykorzystane w respiratorze Philips BiPAP A40

Bardzo istotne w przypadku respiratora Philips BiPAP A40 są zastosowane, nowoczesne tryby oraz algorytmy. Wśród nich można wymienić algorytm Auto-Trak zapewniający optymalną synchronizację między pacjentem a urządzeniem. Można starannie dostosować parametry modelu do zmiennego rytmu oddychania chorego, co gwarantuje skuteczną kompensację nieszczelności w różnych trybach wentylacji, zarówno ciśnieniowych, jak i objętościowych. Wszystko to pozwala dopasować pracę urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań, co zwiększa jego funkcjonalność.

Kolejnym trybem wartym uwagi jest AVAPS-AE. Umożliwia on monitorowanie oporu górnych dróg oddechowych, a następnie automatyczne dostosowanie dodatniego ciśnienia wydechowego (EPAP), które wymagane jest do zapewniania pełnej i prawidłowej drożności dróg oddechowych. Dodatkowo respirator BiPAP A40 marki Philips jednocześnie automatycznie reguluje wspomaganie ciśnieniowe w celu zapewnienia docelowej objętości oddechowej. Ten tryb wentylacji pozwala w łatwy i wygodny sposób przestrzegać zaleceń lekarskich dotyczących leczenia długoterminowego niezależnie od mechaniki układu oddechowego, zmiany pozycji czy fazy snu. Wszystko to sprawia, że urządzenie jest niezwykle komfortowe w użytkowaniu i pozwala normalnie funkcjonować na co dzień.

Mobilne urządzenie umożliwiające zarządzanie danymi

Prezentowany respirator Philips BiPAP A40 jest wyposażony w kartę pamięci o pojemności 1 GB, która wraz z pamięcią wewnętrzną umożliwia dokonanie zapisu do roku danych dotyczących terapii oddechowej. To bardzo ułatwia przedstawienie progresu leczenia, jego skuteczności, a także analizę niezbędną do dalszego postępowania. Do przeglądnięcia zapisanych danych wystarczy program, taki jak DirectView czy EncorePro.

Co ważne, respirator BiPAP A40 doskonale współpracuje z modułem oksymetrycznym, oferowanym przez firmę Philips Respironics, który odpowiada za bieżące wyświetlanie na ekranie urządzenia danych dotyczących terapii oddechowej, a także SpO2, czy częstotliwości uderzeń serca – można je zestawić w graficzny sposób również we wspomnianych raportach EncorePro i DirectView.

Nawilżanie powietrza – dodatkowa zaleta respiratora Philips BiPAP A40

Ciekawym rozwiązaniem dotyczącym oferowanego respiratora Philips BiPAP A40 jest możliwość połączenia go z nawilżaczem powietrza i podgrzewaczem, które mają na celu poprawę jakości życia poprzez zmniejszenie uczucia suchości i podrażnienia nosa. Jest to w pełni bezpieczne, gdyż technologia DryBox oraz funkcja System One zapobiegają dostaniu się wody do wnętrza urządzenia oraz kontrolują wilgotność dostarczanego powietrza.

  • Tryby wentylacji

CPAP

stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych

S

wentylacja spontaniczna

S/T

wentylacja spontaniczna synchronizowana

T

wentylacja synchronizowana

PC

wentylaja w trybie kontroli ciśnienia
  • Ustawienia i alarmy

Szybkość zmian AVAPS

0,5 do 5 cmH2O

Objętość oddechowa (po włączeniu AVAPS)

od 200 do 1500  ml

IPAP

od 4 do 40 cmH2O

EPAP

od 4 do 25 cmH2O

Częstość oddychania

od 0 do 40 oddechów/min

od 4 fo 40 oddechów/min (w trybie T)

Czas wdechu

od 0,5 do 3 s

Czas narastania

od 1 do 6

Funkcja RAMP

od 0 do 45 min

Ciśnienie początkowe funkcji RAMP

4 cmH2O

Nawilżacz

od 1 (najniższa temp.) do 5 (najwyższa temp.)

Typy przewodów

15 mm / 22 mm

Alarm odłączenia obwodu

Wył., 15 lub 60 s

Alarm bezdechu

Wył., 10, 20 lub 30 s

Alarm niskiej objętości oddechowej

(tylko po włączeniu trybu AVAPS)

Wł. / Wył.

Alarm niskiej wentylacji minutowej

Wył. / 1 - 99 l/min

Alarm wysokiej częstości oddechów

Wył. / 4 - 60 oddechów na min

  • Ustawienia i alarmy AVAPS-AE

Szybkość zmian AVAPS

od 0,5 do 5 cmH2O

Objętość oddechowa

od 200 do 1500 ml

Masksymalne ciśnienie

od 6 do 40 cmH2O

Maks. wspomaganie ciśnieniowe

od 2 do 36 cmH2O

Min. wspomaganie ciśnieniowa

od 2 do 36 cmH2O

Maks. ciśnienie EPAP

od 4 do 25 cmH2O

Min. ciśnienie EPAP

od 4 do 25 cmH2O

Częstość oddychania

Auto / od 0 do 40 oddechów na min.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie