• Kategorie
  • Szukaj
  • Respiratory

W ofercie sklepu oddychasz.pl znajdziecie Państwo respiratory domowe i szpitalne, które przeznaczone są dla pacjentów z różnego pochodzenia niewydolnością oddechową, np. w przebiegu chorób nerwowo-mięśniowych, dystrofii mięśniowych, po ciężkich urazach czy przy konieczności zażywania leków blokujących przewodnictwo nerwowo-mięśniowe W sprzedaży są także akcesoria do respiratorów, takie jak: baterie, nawilżacze, wózki transportowe, ładowarki samochodowe, porty wielorazowe, łączniki tlenu czy szybkozłączki tlenowe. Proponowane produkty spełniają najwyższe standardy jakościowe. Wykonane są ze sprawdzonych materiałów, co wpływa na wygodę użytkowania przez Pacjenta. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem.

Co warto wiedzieć o respiratorach?

Respiratory, które oferujemy w sklepie internetowym oddychasz.pl, to nowoczesne urządzenia, które służą do wentylacji inwazyjnej – u pacjenta zaintubowanego lub z rurką tracheostomijną oraz wentylacji nieinwazyjnej, czyli poprzez odpowiednią maskę. Dzięki wytwarzaniu dodatniego ciśnienia bezpośrednio w płucach sprzęt medyczny może albo jedynie wspomagać, albo całkowicie i samodzielnie odpowiadać za proces oddychania u pacjenta. W oddychasz.pl przygotowaliśmy wysokiej jakości, posiadające odpowiednie atesty respiratory szpitalne i domowe, zarówno w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej. Aktualny asortyment obejmuje takie modele jak Trilogy EVO i BiPAP A40. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat każdego z nich.

Respirator Trilogy EVO i BiPAP A40 – najważniejsze informacje

Trilogy EVO to respirator, który można używać w domu. Model może pochwalić się przede wszystkim łatwością obsługi, długim, 15-godzinnym czasem pracy na baterii oraz możliwością wyświetlania informacji na temat przebiegu wentylacji w czasie rzeczywistym. Nowoczesne urządzenie medyczne jest również wyposażone w 8-calowy wyświetlacz i opcję połączenia z systemem Care Orchestrator Essence. Drugą propozycją jest respirator BiPAP A40, który jest uniwersalnych i bezproblemowym w obsłudze sprzętem przeznaczonym zarówno do wentylacji nieinwazyjnej, jak i inwazyjnej. Jego działanie opiera się między innymi na technologii AVAPS i Auto-Trak, sam sprzęt może być używany przed 5 godzin bez zasilania elektrycznego.

Dodatkowe akcesoria do respiratorów szpitalnych i domowych

W naszym sklepie internetowym nie zabrakło również akcesoriów i dodatkowych elementów do respiratorów stacjonarnych i przenośnych. Wśród nich znalazły się między innymi wkładki do szybkiego wprowadzania tlenu, filtry antybakteryjne i antywirusowe, obwody aktywne i pasywne w różnych rozmiarach, porty wielorazowe, baterie dodatkowe, nawilżacze dedykowane konkretnym modelom respiratorów czy łączniki tlenowe. Wszystkie produkty wyróżniają się wysoką jakością, bezpieczeństwem stosowania i niezawodnością. W oddychasz.pl oferujemy również pomoc na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego respiratora domowego lub szpitalnego, aż po wskazówki dotyczące jego właściwego użytkowania. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!