
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
- Kategorie
-
SenSura Convex Light Maxi przezroczysty 15-43 118150






Wpisz swój e-mail |
Ilość w opakowaniu | 30 szt. |
Czas wysyłki | 1-7 dni |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność |
|
Zostaw telefon |
Worek urostomijny SenSura 1-częściowy jest dostępny z przylepcem Convex Light. Owalny kształt lekko wypukłej płytki Convex Light ma na celu ułatwić obsługę trudnej do zaopatrzenia stomii, na przykład płaskiej, cofniętej lub takiej, która znajduje się w fałdzie skóry. Płytka wywiera delikatny ukierunkowany nacisk na skórę wokół stomii, przez co ułatwia wydobycie stomii ponad powierzchnię skóry, a dzięki temu zmniejsza ryzyko podciekania. Aby uzyskać więcej informacji o lekko wypukłych płytkach typu Convex Light, skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.
Worek urostomijny SenSura 1-częściowy posiada szereg funkcji mających na celu zapewnienie komfortu i dyskrecji.
- Zawór antyzwrotny – zapobiega cofaniu się moczu do stomii, ograniczając ryzyko rozwoju infekcji dróg moczowych.
- Chowane, miękkie ujście – łatwe w użyciu, można je schować, gdy nie jest używane. Takie rozwiązanie zapobiega ocieraniu się ujścia o nogę, co zapewnia większy komfort i dyskrecję.
- Wielokomorowa konstrukcja – worek został podzielony na komory, dzięki którym mocz równomiernie wypełnia worek. Takie rozwiązanie pozwala zachować płaski i dyskretny kształt oraz minimalizuje odgłos przelewania.
- Producenci