• Kategorie
  • Ssak elektryczny VacuAide QSU

Symbol: 7314P

Wyjątkowo cichy ssak elektryczny renomowanego producenta, przeznaczony dla noworodków, dzieci oraz dorosłych. Do stosowania zarówno w warunkach szpitalnych jak i domowych. Zapewnia szybkie przywrócenie pacjenta do komfortowego stanu. Może być używany praktycznie w każdych warunkach, w każdym miejscu.

1825.74
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
InPost Paczkomat 24/7 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon

Jakość i doświadczenie

DeVilbiss już od ponad pięćdziesięciu lat zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo w kategorii elektrycznych ssaków medycznych. Produkowane ssaki znane są z wytrzymałości i wydajności, a oferowana jednostka VacuAide QSU to jedna z najlepszych jednostek oferowanych przez tego producenta.

Wydajność

Urządzenie charakteryzuje duża wydajność z regulowanym zakresem podciśnienia  oraz swobodny przepływ 27 litrów na minutę, który umożliwia szybkie przywrócenie pacjenta do komfortowego stanu. Jest to doskonały wybór dla każdego pacjenta - od noworodka do pacjenta dorosłego, zarówno w warunkach szpitalnych jak i domowych.

image

Mobilność i niezależność

Kiedy potrzebny jest ssak medyczny, trzeba liczyć się z tym, że odsysanie wydzieliny może być potrzebne w dowolnym miejscu i czasie. VacuAide QSU wychodzi naprzeciw tym wymaganiom. Ssak jest lekki (tylko 3 kilogramy masy) i dzięki małej powierzchni podstawy, łatwy w transporcie. Niezależność zapewnia opcjonalny akumulator kwasowo-ołowiowy, który gwarantuje do jednej godziny pracy przy braku podłączenia do zasilania, a zasilacz impulsowy umożliwia pracę w dowolnym kraju, na dowolnym napięciu AC (100-240 VAC, 50/60 Hz). Urządzenie może być przenoszone w dyskretnej torbie, która może być używana również podczas pracy.  Dostępne akcesoria sprawiają, że ssak może być używany praktycznie w każdych warunkach, w dowolnym miejscu.  

image

Cisza i komfort

Hałas podczas odsysania wydzieliny jest jednym z czynników mogących powodować dyskomfort, zwłaszcza, kiedy odsysanie jest koniecznie podczas podróży, czy w miejscu publicznym. Przenośny ssak elektryczny VacuAide QSU, cicho, bez dodatkowego hałasu, skutecznie i szybko usuwa wydzielinę z dróg oddechowych pacjenta. Jest to jednostka najcichsza przenośna jednostka odsysająca dostępna na rynku, o wysokim stosunku przepływu do ssania.

Bezpieczeństwo

Ssak elektryczny DeVilbiss VacuAise QSU jest zbudowany w taki sposób aby zmaksymalizować komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Innowacyjny zespół pojemnika z wbudowanym filtrem bakteryjnym zapewnia utrzymanie odpowiedniego natężenia przepływu, zgodnie z wytycznymi ISO oraz zapobiega powrotnemu przepływowi. W celu ochrony przed przepełnieniem zastosowano ocięcie pływaka na pojemniku. 

Użytkownik dzięki za pomocą pokrętła łatwo i wygodnie może obsługiwać i sterować ssakiem medycznym, a kontrolki informujące o poziomi naładowania akumulatora, pomagają sprawdzić stopień rozładowania baterii i tym samym zapobiec przerwom w użytkowaniu.

Wymiary

21,1 x 20,3 x 21,6 cm

Masa (bez zasilacza)

3 kg

Zasilanie

100-240 V prąd zmienny, 50/60 Hz, 1,2 A 12V prąd stały

Ciśnienie

50 - 550 mmHg

Maksymalny przepływ

0 - 27 l/min

Pobór mocy

33 W

Pojemnik

800 ml, z zaworem pływakowym, 1200 ml do sterylizacji (opcja)

Tryb pracy

Praca przerywana: 30 minut wł., 30 minut wył.