• Ssak medyczny elektryczny 7305

Symbol: 7305P

Ssak elektryczny/bateryjny dla każdego pacjenta

1350.00
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena dostawy 0
Odbiór osobisty 0
UPS 0
Zostaw telefon

Ssak medyczny DeVilbiss VacuAide 7305 jest urządzeniem podciśnieniowym ssącym przeznaczonym do odsysania substancji płynnych w zastosowaniu wyłącznie medycznym. Umożliwia on prowadzenie procesu odsysania przy odpowiednio ustawionym ciśnieniu. Jest to urządzenie przenośne, które posiada wbudowaną baterię o łącznym czasie działanie 60 minut oraz poręczną torbę podróżną, dzięki temu opiekun może wyjść z pacjentem na spacer. Ponadto w standardzie jest wyposażony w przejściówkę umożliwiającą podłączenie urządzenia do zapalniczki samochodowej co ułatwia podróż samochodową np. z domu do kliniki.

Połączenie jakości i innowacji.

Od ponad dwudziestu lat DeVilbiss dostarcza najlepsze przenośne opcje ssania. Jednostka ssąca DeVilbiss serii 7305 do opieki domowej spełnia wymagania w zakresie ssania i wydajności w małej, lekkiej konstrukcji.

Jednostka ssąca DeVilbiss 7305 do opieki domowej to kompaktowe urządzenie medyczne, które zostało zaprojektowane z myślą o niezawodnej, przenośnej pracy. Dwie opcje pojemników pozwalają na wybór pomiędzy pojemnikiem jednorazowym o pojemności 800 ml a opcjonalnym pojemnikiem wielokrotnego użytku o pojemności 1200 ml.

image

Wydajność

  • Wysoka wydajność - regulacja podciśnienia pozwala na przepływ 80-550 mm Hg i swobodny przepływ 27 LPM.

  • Regulowany regulator przepływu - łatwe w obsłudze pokrętło umieszczone bezpośrednio pod czujnikiem, ułatwia obsługę i sterowanie. Pokrętło posiada funkcję blokady bezpieczeństwa, która nie pozwala na jego przekręcenie.

  • Zwiększona pojemność baterii - do użycia do jednej godziny. Zapewnia pacjentowi dodatkowe bezpieczeństwo, gdy jest ono najbardziej potrzebne.

  • Wysoka zdolność przepływu (27 LPM) jednostki ssącej HomeCare może przywrócić pacjenta szybko osiągnąć stan komfortu.

Konstrukcja

  • Łatwy do odczytania wskaźnik - Urządzenie posiada wygodnie umieszczony wskaźnik ułatwiający odczyt. Jest to szczególnie ważne, gdy konieczne są precyzyjne pomiary podciśnienia u pacjenta pediatrycznego.

  • Seria 7305 jest wyposażona w zasilacz impulsowy umożliwiający pracę na dowolnym napięciu AC (100-240 VAC, 50/60 Hz).

  • Dwuletnia gwarancja na jednostkę ssącą.

  • Kompaktowa konstrukcja - wszystkie funkcje o wysokiej wydajności są wygodnie umieszczone w małym kompaktowym opakowaniu o masie poniżej 1,36 kg. Kompaktowa konstrukcja o wysokiej wydajności sprawia, że ssak serii 7305 jest najmniejszą i najsilniejszą przenośną jednostką ssącą tego typu.

Wymiary

dł. 23 x szer. 18 x  wys. 20 cm

Maksymalny przepływ

do 27 l/min

Zakres ciśnienia ssania

80 - 550 mmHg

Poziom hałasu

poniżej 70 dB

Maksymalny pobór mocy

33 W

Wyposażony w jednorazowy pojemnik 800 ml lub (opcja) pojemnik wielorazowego użytku 1200 ml.