• Kategorie
  • Ssak przenośny VacuAide 7305

Symbol: 7305P

Domowy ssak elektryczny renomowanego producenta, przeznaczony zarówno dla pacjentów pediatrycznych jak i dorosłych. Zasilany bateryjnue, zapewnia szybkie przywrócenie pacjenta do komfortowego stanu. Może być używany praktycznie w każdych warunkach, w każdym miejscu.

1522.80
szt. Do przechowalni
Czas wysyłki 24h
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx za pobraniem 0
InPost Paczkomat 24/7 - pobranie 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie + pobranie 0
Odbiór osobisty 0
Kurier FedEx 0
InPost Paczkomat 24/7 0
Poczta Kurier 48 - odbiór w punkcie 0
Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Odbiór osobisty 0
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx przelew bankowy 8
REFUNDACJA NFZ - Kurier FedEx pobranie 8
Dostępność Średnia dostępność
Zostaw telefon

Połączenie jakości i innowacji 

DeVilbiss to renomowany i sprawdzony producent ssaków medycznych, który już od ponad 20 lat dostarcza wydajne, przenośne medyczne ssaki elektryczne, a oferowany ssak VacuAide 7305 jest najmniejszą i najmocniejszą jednostką tego typu. Ten kompaktowy i wydajny ssak elektryczny oferuje wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję na jednostkę ssącą.

Komfort i bezpieczeństwo

VacuAide 7305 jest urządzeniem ssącym, podciśnieniowym, przeznaczonym do odsysania substancji płynnych przy odpowiednio ustawionym ciśnieniu. Regulacja ciśnienia w zakresie 80-550 mmHg pozwala na swobodny przepływ 27 LPM, co pozwala na szybkie przywrócenie pacjenta do komfortowego stanu. Obsługa stopnia przepływu odbywa się przy pomocy regulatora, czyli pokrętła umieszczonego bezpośrednio pod czujnikiem. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, regulator posiada funkcję blokady, która niweluje ryzyko jego przypadkowego przekręcenia. Ssak posiada również wskaźnik ułatwiający odczyt, co jest szczególnie ważne kiedy podczas terapii pacjenta pediatrycznego konieczne są precyzyjne pomiary ciśnienia.

Niezależność

Ssak został zaprojektowany z myślą o przemieszczaniu się i odsysaniu wydzieliny kiedy tylko zachodzi taka potrzeba. Urządzenie posiada wbudowaną baterię, która zapewnia pracę ssaka przez 60 minut, a także przejściówkę do zapalniczki samochodowej, dzięki czemu możliwe jest ładowanie i korzystanie z VacuAide 7305 także podczas podróży.. Wbudowana bateria z czasem pracy do 1 godziny to również bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach np. w przypadku braku dostawy prądu. W zestawie znajduje się również zasilacz, który umożliwia pracę urządzenia przy dowolnym napięciu AC (100-240 VAC, 50/60 Hz).

Podczas korzystania z ssaka mamy możliwość wyboru między dwoma opcjami pojemników - butelką jednorazową o pojemności 800 ml i opcjonalną butelką wielokrotnego użytku o pojemności 1000 ml.

Wymiary

dł. 23 x szer. 18 x  wys. 20 cm

Maksymalny przepływ

do 27 l/min

Zakres ciśnienia ssania

80 - 550 mmHg

Poziom hałasu

poniżej 70 dB

Maksymalny pobór mocy

33 W

Wyposażony w jednorazowy pojemnik 800 ml lub (opcja) pojemnik wielorazowego użytku 1200 ml.