• Kategorie
  • Szukaj
  • Wkładki na nietrzymanie moczu i podkładki

Nietrzymanie moczu to bardzo krępująca i trudna dolegliwość dotykająca kobiet i mężczyzn, wymagająca leczenia. Nim jednak znajdzie się przyczynę, warto wybrać profesjonalne wkładki na nietrzymanie moczu. Zapewnią one niezbędny komfort i poczucie bezpieczeństwa w wielu sytuacjach, które jest bardzo ważne dla każdego pacjenta. Wybór wkładki Seni sprawia, że nie pojawia się nieprzyjemny zapach, uczucie wilgoci, a problem z przeciekaniem znika. Postaw na wysokiej jakości produkt, który jest bardzo dyskretny oraz spełni Twoje oczekiwania. Wkładki anatomiczne Seni to gwarancja wygody i skuteczny sposób na inkontynencję moczową. W walce z nietrzymaniem moczu wybierz wkładki Seni!

Wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu - rodzaje

Wkładki Seni to niezwykle komfortowy produkt, który zapewnia maksymalną dyskrecję oraz bezpieczeństwo. Wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu dostępne są w kilku wariantach, które różnią się przede wszystkim rozmiarem. Wśród nich należy wymienić: normal, extra, extra plus, super i plus. Warto zauważyć, że wkładki te dostępne są także w odmiennych opakowaniach zbiorczych. Dodatkowo proponowane wkładki urologiczne Seni charakteryzują się również rozmaitą chłonnością, co pozwala w maksymalny sposób uzyskać komfort w każdej sytuacji. Dzięki temu każdy pacjent znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Wkładki do nietrzymania moczu to skuteczny i sprawdzony środek ochronny, dedykowany osobom zmagającym się z tym problemem. Wkładki posiadają wiele atutów, które doceni każdy pacjent. Należy podkreślić, że tradycyjne podpaski powodują: poczucie wilgoci, złe dopasowanie po zawilgoceniu, nieprzyjemny zapach moczu, krótkotrwałą świeżość, nie posiadają także dodatkowych zabezpieczeń. Na nietrzymanie moczu wybierz więc wysokiej jakości produkt - wkładki higieniczne! To najskuteczniejszy produkt na rynku, który doceniło już wielu konsumentów.

Wkładki higieniczne Seni to produkt dla wymagających

Wkładki na nietrzymanie moczu marki Seni to doskonały środek ochronny, pozwalający zachować komfort w każdej sytuacji. Szeroki asortyment umożliwia maksymalne dopasowanie wkładek do indywidualnych potrzeb pacjenta pod względem chłonności czy rozmiaru. Ponadto proponowany produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, które nie zawierają lateksu. Jednocześnie wkładki higieniczne Seni zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Sprawia to, że skóra okolic intymnych nie ulega podrażnieniom na tle alergicznym czy mechanicznym. Produkt ten zapewnia również pełną dyskrecję, ponieważ wkładki urologiczne bardzo dobrze przylegają do ciała. Są jednocześnie bardzo chłonne, dlatego dzięki nim pacjenci zyskują uczucie świeżości i suchej skóry. Wkładki to najskuteczniejszy produktprzy nietrzymaniu moczu, jaki można znaleźć w naszym sklepie. Zakup wkładek urologicznych to gwarancja satysfakcji oraz pełnego bezpieczeństwa, którego oczekują pacjenci zmagający się z nietrzymaniem moczu o różnym stopniu nasilenia.