• Sklep stacjonarny oddychasz.pl w Poznaniu

sklep medyczny poznań
Sklep stacjonarny oddychasz.pl to miejsce, w którym oferujemy profesjonalne wyposażenie medyczne służące do tlenoterapii, wykorzystywanej w leczeniu przewlekłych chorób układu oddechowego. Sklep zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Strzeszyńskiej 33. Stworzyliśmy go w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy chcieliby zakupione produkty online odbierać osobiście. W kategorii oferowanych przez nas urządzeń medycznych obok koncentratorów tlenu czy asystorów kaszlu znajdują się też m.in. respiratory. Bogaty ich wybór znajdziesz na naszej stronie internetowej oddychasz.pl.

Respiratory i nie tylko w ofercie oddychasz.pl

Profesjonalne respiratory zakupisz w naszym sklepie online i jeśli chcesz, odbierzesz stacjonarnie w Poznaniu. Nasze urządzenia sprawdzają się zarówno w terapii domowej, jak i szpitalnej. Dostępne w ofercie respiratory są niezawodne, lekkie i małe. Sprawia to, że ich codzienne użytkowanie jest niezwykle proste. Respirator wymusza prawidłową pracę układu oddechowego oraz wentylację płuc. O tym, jak długo dana osoba musi być do niego podłączona, decyduje lekarz, który dokonuje oceny stanu zdrowia pacjenta. Urządzenie takie można podłączyć na dwa sposoby: metodą inwazyjną, wymagającą wykonania zabiegu tracheotomii lub bezinwazyjną, za pomocą maski. Jeśli szukasz respiratora w Poznaniu, możesz znaleźć odpowiednie informacje na jego temat na tej stronie, skontaktować się z nami, jeśli masz wątpliwości i odebrać stacjonarnie lub przez kuriera.

oddychasz.pl stacjonarnie w Poznaniu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, otworzyliśmy pierwszy sklep stacjonarny w Poznaniu. Oferowane przez nas produkty możesz poznać na stronie internetowej, a odebrać również w sklepie stacjonarnym. Twojej uwadze polecamy np. model Trilogy EVO. Charakteryzuje się on łatwością obsługi, która jest intuicyjna. Trilogy EVO posiada czytelny wyświetlacz, dostarcza informacje na temat stanu zdrowia pacjenta w czasie rzeczywistym. Ponadto został wyposażony w wydajną baterię. Możliwe jest podłączenie go do systemu oraz zapis najważniejszych danych. Innym przykładem jest respirator BiPAP A40 bazujący na rozwiązaniach firmy Philips Respironics.

Warto również dodać, że od 2007 roku specjalizujemy się w dystrybucji oraz serwisie sprzętu medycznego niezbędnego pacjentom zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych. Współpracujemy także z największymi i najbardziej znanymi firmami zajmującymi się opieką długoterminową nad pacjentami w warunkach domowych i największymi szpitalami w kraju.

urządzenia medyczne poznań

Jakie produkty znajdziesz w sklepie stacjonarnym Oddychasz.pl?

W naszym punkcie stacjonarnym, podobnie jak i w sklepie internetowym, oferujemy klientom bogaty i różnorodny wybór profesjonalnych wyrobów medycznych i produktów chłonnych. Oprócz aparatów CPAP przygotowaliśmy także różnorodny wybór artykułów jednorazowych, wśród których znajdziesz między innymi pieluchomajtki, cewniki do odsysania, obwody oddechowe, filtry bakteriobójcze, wkładki i pieluchy anatomiczne czy rurki tracheostomijne. Dodatkowo w poznańskim sklepie stacjonarnym Oddychasz.pl nie zabrakło propozycji dedykowanych personelowi szpitalnemu. Mowa w szczególności o maskach szpitalnych i profesjonalnych kardiomonitorach. Decydując się na zakupy u nas, możesz liczyć na fachową pomoc na każdym etapie – od składania zamówienia w sklepie internetowym, aż po doradztwo w punkcie stacjonarnym. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a odpowiednio wykwalifikowany zespół pomoże Ci w dobraniu właściwych wyrobów medycznych.

Refundowane produkty już dostępne w naszym punkcie stacjonarnym!

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy ofertę produktów refundowanych, które możesz teraz nie tylko zamówić na naszej stronie internetowej, ale także zakupić w sklepie stacjonarnym Oddychasz.pl zlokalizowanym w Poznaniu. Jak skorzystać z możliwości dofinansowania zakupu profesjonalnych wyrobów medycznych przeznaczonych do leczenia bezdechu sennego oraz produktów chłonnych? Wystarczy, że umówisz się na teleporadę ze swoim lekarzem rodzinnym, który wystawi Ci e-zlecenie na wyroby medyczne, czyli eZWM. Gdy otrzymasz powiadomienie SMS-em lub mailem, że jest ono już gotowe, możesz zrealizować je w naszym sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym. Aby zakupić artykuły, konieczne będzie podanie numeru identyfikacyjnego. Szczegóły na temat możliwości refundacji produktów dostępnych w punkcie w Poznaniu i na stronie internetowej znajdziesz tutaj.