Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do masek

Bezdech senny stanowi bardzo poważną dolegliwość, która może być niebezpieczna dla naszego zdrowia. Charakteryzuje się przede wszystkim zatrzymaniem lub znacznym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Pierwszym objawem może być znane każdemu i często bagatelizowane chrapanie. Chorzy również bardzo niespokojnie śpią. W nocy dochodzi do częstych wybudzeń, co powoduje poranne bóle głowy, brak odpowiedniej regeneracji oraz zły nastrój. Niedotleniony organizm bardzo źle reaguje, co daje o sobie znać. W konsekwencji osoby zmagające się z tym problemem często są rozdrażnione lub senne i rozkojarzone. Taki problem może dotknąć każdego, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób można sobie z nim poradzić.

Akcesoria do maski CPAP - sposobem na bezdech senny

Istnieją różne metody walki ze skutkami bezdechu. Z pewnością należy zmienić swój tryb życia, jeśli chory ma zbyt dużą masę ciała lub spożywa spore ilości alkoholu. Wspomagać można się również leczeniem farmakologicznym. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak wykorzystanie specjalnych aparatów tlenowych. Urządzenie CPAP wtłacza powietrze do płuc za pomocą specjalnej maski, pod ustalonym ciśnieniem. Taki proces może odbywać się podczas całej nocy, dzięki czemu Pacjent zyskuje mocny, zdrowy i komfortowy sen. Urządzenie musi być wyposażone w odpowiednie akcesoria do maski CPAP. Stanowią one niezbędne elementy, których chory używa podczas trwania terapii. Można je zakupić w naszym sklepie internetowym oddychasz.pl.

Jakie akcesoria do maski CPAP?

Akcesoria do maski CPAP dostępne w szerokim asortymencie naszego sklepu, to między innymi poduszka żelowa do masek CPAP. Poduszka odpowiada za prawidłowe uszczelnienie maski, co jest elementem niezbędnym dla zapewnienia odpowiedniego poziomu ciśnienia w trakcie terapii. Poduszka z czasem może ulec zużyciu, dlatego warto regularnie dbać o jej wymianę. W zależności od rodzaju maski, poduszki żelowe również mogą występować w wersjach ustno-nosowych lub tylko nosowych. Akcesoria do maski CPAP, które oferujemy to również klipsy mocujące, kolanka do maski lub uprzęże. Szeroki wybór produktów sprawia, że w przypadku powstania uszkodzenia lub zużycia się w wyniku eksploatacji, nie zachodzi konieczność wymiany całej maski, a jedynie wadliwej części. To duża oszczędność pieniędzy.

Akcesoria do maski CPAP najlepszej jakości

Kupując w sklepie internetowym oddychasz.pl, zyskujecie Państwo gwarancję uzyskania produktów dobrej jakości. Wszystkie stworzone zostały z wysokiej jakości materiałów oraz zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu dają doskonałe wyniki terapii oraz służą przez długi czas. Akcesoria do maski CPAP pozwalają w szybki sposób odzyskać komfort i radość, płynącą ze zdrowego, regenerującego nasze ciało snu. Koniecznie zapoznaj się z szerokim asortymentem naszego sklepu i dołącz do grona zadowolonych klientów.