Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Podnośniki

Podnośniki transportowe stosowane w ortopedii i rehabilitacji stanowią doskonałe wsparcie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi lub po wypadkach. Ułatwiają podnoszenie i opuszczanie z pozycji leżącej i siedzącej. Są nieocenioną pomocą w przypadku przenoszenia chorego z łóżka na wózek lub z wózka do wanny. Zapewniają pełnię bezpieczeństwa dla niepełnosprawnego. Podnośniki proponowane w naszym sklepie można stosować zarówno w placówkach medycznych, jak i domu. Jeśli wybór konkretnego produktu budzi Państwa wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Podnośnik transportowy Dawid
Podnośnik transportowy Dawid
Produkt dostępny na zamówienie

Podnośniki transportowe – zastosowanie

Oferujemy podnośniki producentów specjalizujących się w produkcji sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Służą do przenoszenia jednego pacjenta. Stosuje się je w przypadku osób z niedowładem kończyn dolnych, paraliżem, utratą kończyn i niewydolnością układu krążenia. Podnośniki to także doskonałe wsparcie podczas opieki nad pacjentami ze zmniejszoną ruchomością stawów, osłabieniem siły mięśniowej, a także osób starszych wymagających specjalistycznej opieki domowej lub profesjonalnej.

Zalety przenośników transportowych dostępnych w naszej ofercie

Wszystkie podnośniki, które oferujemy, są solidne, wytrzymałe i przeznaczone do codziennej eksploatacji. Mają ramę wykonaną z wysokiej klasy stali malowanej proszkowo. Ich montaż jest bardzo łatwy. Są sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Zostały wyposażone w asekuracyjny system mechanizmu opuszczania pacjenta w przypadku wyładowania baterii. Mają przednie koła obrotowe pełne, a tylne wyposażone w hamulce. Charakteryzują się regulowaną szerokością podstawy oraz łatwym systemem składania bez użycia narzędzi. Zaletą jest także kompaktowa konstrukcja i wymiary.

Podnośniki transportowe – przeciwwskazania

Podnośniki transportowe dostępne w naszej ofercie, mimo że są profesjonalnym sprzętem sprawdzającym się w przypadku opieki nad osobami niepełnosprawnymi, nie mogą być wykorzystywane do przewożenia pacjentów na znaczne odległości. Ponadto warto pamiętać o skonsultowaniu z lekarzem rodzaju nosidła. Ważna jest także prawidłowa obsługa podnośnika. Kółek podstawy nie można przesuwać przez uniesione obramowania dywanów, progi drzwi, ani przez żadne nierówne powierzchnie, które mogą spowodować zachwianie się podnośnika.

Oddychasz.pl – wysokiej jakości sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny

Oferujemy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, po który chętnie sięgają zarówno klienci prywatni, jak i placówki medyczne. W naszej ofercie znajdują się produkty ułatwiające codzienne funkcjonowanie chorych i niepełnosprawnych, ale także opiekę nad osobami jej wymagającymi. Stawiamy na sprzęt renomowanych producentów, który znalazł uznanie i zaufanie Klientów w różnych segmentach medycznych. Gwarantujemy pomoc przy wyborze produktów. Jeśli podczas wyboru sprzętu pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu!