Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do ileostomii Mio

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór sprzętu stomijnego dedykowanego pacjentom z różnymi rodzajami stomii. Wśród nich znajdziesz worki do ileostomii Mio – dyskretne, przyjazne dla skóry i pojemne. Poznaj szczegóły!

Kiedy przydadzą się worki do ileostomii Mio?

Worki do ileostomii Mio marki Coloplast, podobnie jak i ich odpowiedniki z oferty innych zaufanych producentów, to artykuły stworzone specjalnie z myślą o pacjentach z wyprowadzoną ileostomią, czyli fragmentem jelita cienkiego, znajdującą się na powierzchni brzucha. Operację przeprowadza się u osób, u których ze względu na chorobę konieczne było usunięcie jelita grubego lub odbytnicy.

Worki do ileostomii Mio możesz kupić w wersji otwartej lub zamkniętej. Wybór odpowiedniego artykułu najlepiej skonsultować z pielęgniarką i razem z nią podjąć decyzję, który z oferowanych produktów sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku. Bez względu na to, który z worków do ileostomii Mio zdecydujesz się zamówić, możesz mieć pewność, że zagwarantuje Ci maksymalną dyskrecję, bezpieczeństwo i higienę, a wymiana sprzętu stomijnego na nowy będzie całkowicie bezproblemowa.

Jakie worki do ileostomii Mio znajdziesz w naszym asortymencie?

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bogaty i różnorodny wybór worków do ileostomii Mio. Wśród nich znajdziesz artykuły z okienkiem i ujściem, w wersji zamkniętej i otwartej. Możesz zdecydować się na model szary, przezroczysty albo cielisty. Dlaczego warto wybrać jeden z oferowanych produktów? Przede wszystkim ze względu na ich kształt, który idealnie dopasowuje się do ciała. Worki do ileostomii Mio mają specjalny przylepiec – elastyczny, dobrze przylegający do skóry i gwarantujący, że wyrób pozostanie na swoim miejscu przez wiele godzin.

Worki do ileostomii Mio to nie tylko idealne dopasowanie, ale także gwarancja szczelności. Producent zadbał o to, aby artykuły chroniły przed niekontrolowanym wyciekiem treści jelitowej bez względu na to, czy jesteś w pracy, czy uprawiasz sport. Dodatkowo proponowane produkty mogą także pochwalić się wykonaniem z materiałów przyjaznych dla skóry i optymalnym wchłanianiem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat worków do ileostomii Mio lub innych artykułów dostępnych w aktualnym asortymencie – zapraszamy do kontaktu z zespołem oddychasz.pl.