Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do ileostomii - Concave

W sklepie internetowym oddychasz.pl przygotowaliśmy bogaty wybór wyrobów i sprzętów medycznych, które możesz zamówić z dostawą prosto pod wskazany adres. Wśród nich znajdziesz między innymi worki do ileostomii Concave. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnego asortymentu, a w przypadku pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.

Brak produktów do wyświetlenia

Co warto wiedzieć przed zakupem worków do ileostomii Concave?

Podczas operacji ileostomii na powierzchni brzucha zostaje wyprowadzona stomia – specjalny mały otwór, dzięki któremu treść jelitowa z jelita cienkiego może być odprowadzana na zewnątrz. Zabieg chirurgiczny, podczas którego usuwa się jelito grube lub odbytnicę, jest najczęściej następstwem takich chorób jak wieloogniskowy rak jelita, nieswoiste zapalenie jelit czy rozległa endometrioza z ogniskami zlokalizowanymi w jelicie grubym.

Pacjenci z wyprowadzonym fragmentem jelita cienkiego muszą korzystać ze specjalnych zbiorników na treść jelitową. To właśnie dostępne w tej kategorii worki do ileostomii Concave, które w sklepie internetowym oddychasz.pl oferujemy w różnych wariantach. Do wyboru masz artykuły otwarte i zamknięte. Pierwsze z nich sprawdzają się u pacjentów zmagających się z biegunkami – konstrukcja takich worków do ileostomii Concave pozwala na szybkie opróżnienie bez konieczności odklejania płytki klejącej.

Worki do ileostomii Concave – gwarancja codziennego komfortu

W przypadku pacjentów, u których choroba doprowadziła do konieczności wyprowadzenia stomii, niezbędne w powrocie do zdrowia jest zadbanie o możliwość powrotu do normalnego funkcjonowania. Z pomocą przychodzą worki do ileostomii Concave, które gwarantują dyskrecję, komfort i bezpieczeństwo codziennego korzystania oraz maksymalną higienę. Proponowane artykuły stomijne charakteryzują się specjalną konstrukcją, która idealnie dopasowuje się do wypukłości ciała. Producent zadbał również o elastyczny przylepiec, którego kształt przylega do ciała w każdej sytuacji. Dzięki temu pacjenci korzystający z worków do ileostomii Concave mogą uprawiać sport czy kąpać się w morzu.

Nie bez znaczenia jest również łatwość zakładania i wymiany oraz ochrona przed wyciekiem. Worki do ileostomii Concave z uwagi na kształt płytki pozwalają na dobre dociśnięcie do skóry, a tym samym skutecznie chronią przed wypływem treści jelitowej i nieprzyjemnymi zapachami.