Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wisp Youth

Maska Wisp Youth rozmiar P, S/M, L
Maska Wisp Youth rozmiar P, S/M, L
Produkt dostępny na zamówienie

Aparaty i maski CPAP to doskonały sposób na niwelowanie objawów związanych z bezdechem sennym. Terapia tlenowa zamiast farmakologii zyskuje coraz większe uznanie wśród pacjentów. W ofercie naszego sklepu oddychasz.pl mamy również produkty, dedykowane naszym najmłodszym klientom. Oferujemy maskę Wisp Youth, która znajdzie zastosowanie u pacjentów pediatrycznych. Została ona wykonana tak, by w pełni zaspokoić oczekiwania stawiane przez najmłodszych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień.

Maska Wisp Youth pomocna przy bezdechu

Bezdech może dać się we znaki osobom w każdym wieku. W przypadku tej dolegliwości dziecko z uwagi na zatrzymanie dopływu tlenu może często wybudzać się podczas nocy. Tego rodzaju proces bardzo negatywnie odbija się zarówno na zdrowiu, jak i samopoczuciu. W rezultacie objawia się to brakiem energii, gorszą koncentracją, niechęcią do zabawy, spędzania czasu z rówieśnikami i apatią. Najlepszym środkiem na przeciwdziałanie temu zjawisku jest stosowanie specjalnej terapii tlenowej, która przynosi widoczne i natychmiastowe efekty. W sklepie oddychasz.pl znajdą Państwo specjalnie przystosowaną dla najmłodszych maskę Wisp Youth, dzięki której mały pacjent odzyska dobre samopoczucie.

Maska Wisp Youth dla najmłodszych pacjentów

Przy konstruowaniu maski Wisp Youth, zwrócono przede wszystkim uwagę na wygodę jej użytkowania, dedykowana jest ona bowiem dla bardzo wymagających, młodych pacjentów. Jej lekkość i niewielki ucisk wywierany na twarz sprawiają, że dzieci chętniej poddają się terapii i mogą zapomnieć o masce podczas wykonywania swoich codziennych czynności. Produkt nie ogranicza pola widzenia, przez co najmłodsi mogą w tym czasie czytać książki lub oglądać telewizję. Dodatkowo maska jest bardzo szczelna, wytrzymała i świetnie dopasowuje się do kształtu głowy pacjenta.