Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Majtki chłonne Seni

Nietrzymanie moczu dla wielu osób jest dolegliwością wstydliwą i bardzo uciążliwą. Tego typu problemy utrudniają codzienne funkcjonowanie. Nietrzymanie moczu może mieć podłoże neurologiczne i być związane między innymi z chorobą Parkinsona, udarem lub stwardnieniem rozsianym. Często dotyczy również osób starszych, szczególnie tych, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Na rynku znaleźć można jednak produkt, który świetnie sprawdzi się w przypadku tego rodzaju problemów. Chodzi o majtki chłonne Seni, które doskonale spełnią swoją funkcję w wielu codziennych sytuacjach. Zapewnią również komfort i dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nietrzymanie moczu - problem chorych i opiekunów

Nietrzymanie moczu z całą pewnością oznacza spory problem, który dotyka zarówno osoby zmagające się z tą dolegliwością, jak i ich opiekunów. Niewłaściwa pielęgnacja skóry w miejscach intymnych lub też brak odpowiedniego zabezpieczenia jej przed wilgocią skutkować mogą pojawieniem się przykrych dolegliwości. Chodzi między innymi o powstawanie różnego rodzaju podrażnień, odparzeń czy otarć. Jednocześnie tego typu sytuacje w konsekwencji mogą być również przyczyną pojawienia się stanów zapalnych skóry. Warto więc właściwie dbać o higienę, a także stosować produkty dedykowane pacjentom borykającym się z problemami związanymi z nietrzymaniem moczu. Majtki chłonne Seni Active z jednej strony zapewniają bezpieczeństwo i higienę, z drugiej zaś komfort oraz dobre samopoczucie. Ich zakładanie wygląda tak samo, jak ma to miejsce w przypadku zwykłej bielizny. Produkt nie wzbudza więc u pacjentów poczucia zakłopotania, do którego może dojść w przypadku stosowania pieluchomajtek. To także doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych. Majtki chłonne nie są widoczne pod ubraniem, a oddychający, miękki materiał pozwala w skuteczny sposób zachować suchość oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Majtki zostały przetestowane dermatologicznie i uzyskały pozytywną opinię specjalistów. Brak obecności lateksu zmniejsza ryzyko uczuleń.

Wygodne wkładki dla mężczyzn

Innym sposobem na poradzenie sobie z dolegliwością nietrzymania moczu jest wykorzystanie wkładek urologicznych. Seni wkładki dla mężczyzn przeznaczone są dla osób z lekkim oraz średnim stopniem tego problemu. Bardzo dobrze dopasowują się do męskiej anatomii, tym samym zapewniają komfort i wygodę podczas wykonywania wszystkich, codziennych czynności. Wkładki gwarantują wysoki poziom dyskrecji, a także swobodny przepływ powietrza, co pozwala skórze oddychać. Zastosowanie wkładek jest niezwykle proste, wystarczy przykleić je do bielizny, która powinna ściśle przylegać do ciała.

Produkty marki Seni świetnie sprawdzają się w przypadku problemów związanych z przypadłością nietrzymania moczu. Można je nabyć w szerokim asortymencie sklepu internetowego oddychasz.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z wysokiej jakości produktów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz pełne zadowolenie z dokonanego zakupu.