Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych

Dostępne w tej kategorii cewniki do odsysania wydzieliny z górnych dróg oddechowych to wyroby w 100% jałowe, bezpieczne i zaprojektowane specjalnie z myślą o łatwości wprowadzania i komforcie pacjenta. Oferowane wyroby możesz zamówić w naszym sklepie internetowym w wielu rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanego asortymentu.

Jakie cewniki do odsysania dróg oddechowych znajdziesz w Oddychasz.pl?

W sklepie internetowym Oddychasz.pl możesz zamówić sterylne i praktyczne cewniki do odsysania dróg oddechowych z dostawą prosto pod wskazany adres. W naszej ofercie znajdziesz wyroby w ekonomicznych opakowaniach, które zawierają 50 sztuk. Do wyboru masz modele CH 06, 08, 10, 12, 14, 16, 18 i 20, dostępne w wersji o długości 400 lub 500 mm. Szczegółowe informacje na temat każdego z proponowanych cewników znajdziesz w dedykowanych im zakładkach.

Wszystkie dostępne w tej kategorii cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych zostały wykonane z bezpiecznego materiału i zgodnie z wyznaczonymi standardami medycznymi. Dzięki temu sprawdzą się doskonale w każdej placówce – od przychodni, aż po szpital. Konstrukcja wyrobów zapewnia maksymalny komfort pacjentowi, jednocześnie ułatwiając pracę personelowi medycznemu, który może szybciej i prościej wprowadzić cewnik do górnych dróg oddechowych. Z kolei wytrzymały materiał gwarantuje, że wybrany wyrób będzie odporny na uszkodzenia.

Co warto wiedzieć o oferowanych cewnikach do odsysania górnych dróg oddechowych?

W sklepie internetowym Oddychasz.pl oferujemy wyłącznie sprawdzone, pochodzące od renomowanych w branży medycznej producentów. W przypadku dostępnych w tej kategorii cewników do odsysania górnych dróg oddechowych nie mogło być inaczej. Proponowane artykuły są wykonane z PCV – materiału, który jest odporny na skręcanie i załamania, miękki i elastyczny oraz wolny od DEHP. Do ich sterylizacji zastosowano tlenek etylenu, aby mieć pewność, że będą w 100% bezpieczne dla pacjenta.

Cewniki do odsysania dróg oddechowych są wyposażone w otwartą atraumatyczną końcówkę o lekko zaokrąglonym kształcie oraz dwa boczne otwory, które umieszczono naprzeciwko siebie. Nie zabrakło również zmrożonej powierzchni, dzięki której wprowadzenie cewnika jest łatwiejsze i nie powoduje podrażnień. Wyroby są przeznaczone do pracy ze źródłami ssania wyposażonymi w regulację siły ssącej.

Kiedy wybrać cewnik do odsysania dróg oddechowych?

Oferowane cewniki do odsysania dróg oddechowych są przeznaczone przede wszystkim dla pacjentów wentylowanych mechanicznie, czyli zaintubowanych. Warto jednak pamiętać, że choć tego typu wyroby są często niezbędne, to mogą zwiększać ryzyko infekcji w warunkach szpitalnych. Właśnie dlatego są nie tylko jałowe, ale także używanie ich wymaga zachowania maksymalnych zasad higieny, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentowi pod respiratorem.

Oczywiście, korzystanie z cewników do odsysania górnych dróg oddechowych jest uzasadnione i pozwala uchronić pacjenta przed wystąpieniem poważnych stanów zapalnych w płucach. Aby przeprowadzić prawidłowo zabieg, należy wprowadzić cewnik o odpowiednim rozmiarze do rurki intubacyjnej, włączyć funkcję ssania, a następnie go wyciągnąć. Po zakończeniu należy wyrzucić cewnik, a w trakcie kolejnego odsysania górnych dróg oddechowych użyć nowego wyrobu.

Co oferujemy oprócz cewników do odsysania górnych dróg oddechowych?

Z myślą o naszych klientach w sklepie Oddychasz.pl oferujemy nie tylko cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych. W naszym asortymencie znajdziesz wiele innych artykułów jednorazowych, w tym między innymi filtry bakteriologiczne czy produkty urologiczne. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wyroby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zachęcamy Cię również do zapoznania się ze szczegółami pozostałego asortymentu, w którym znajdziesz sprzęt stomijny, produkty do placówek medycznych, artykuły uciskowe czy wyroby chłonne i przeznaczone do pielęgnacji pacjentów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji.