Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Z portem wydechowym

Stosowanie specjalistycznego wspomagania oddechu to bardzo dobra metoda zwalczania problemów związanych z bezdechem sennym. W tym celu wykorzystywane są aparaty CPAP wraz z odpowiednimi maskami, które chory zakłada na twarz. Wysokiej jakości maski mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu oddychasz.pl. Polecamy maskę Amara Gel z portem wydechowym, która pomoże złagodzić dolegliwości i zapewni zdrowy i mocny sen.

Maska Amara Gel odpowiedzią na dolegliwości

Osoby cierpiące na bezdech mają duże problemy z przesypianiem nocy. Wiąże się to z zatrzymaniem przepływu powietrza, które wymusza konieczność wybudzenia w celu zaczerpnięcia oddechu. Niestety taki proces w ciągu jednej nocy może powtarzać się wielokrotnie. Nietrudno sobie wyobrazić, że tego rodzaju sen nie pozwala na pełną regenerację, czego skutkiem może być uczucie zmęczenia i rozdrażnienie. Na szczęście odpowiedzią na tego rodzaju dolegliwości są produkty oferowane przez nasz nasz sklep. Maska Amara Gel z portem wydechowym za pomocą dostarczanego do układu oddechowego tlenu pozwala utrzymać język i gardło pacjenta we właściwej pozycji, co zapobiega ich zapadaniu się. W rezultacie cała noc będzie przespana, co stanowi gwarancję pełnej regeneracji i dobrego samopoczucia.

Maska Amara Gel w sklepie oddychasz.pl

Znajdująca się w ofercie sklepu oddychasz.pl maska Amara Gel z portem wydechowym ma niewielkie wymiary oraz niewielką wagę, co stanowi jej niewątpliwy atut. Z uwagi na swoje parametry jest bardzo komfortowa w noszeniu i zupełnie nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności. Zastosowane materiały nie powodują obtarć i doskonale dopasowują się do kształtu twarzy. Dzięki temu pacjent zyskuje pewność, iż nie dojdzie do żadnych nieszczelności, a cała terapia przyniesie zamierzony skutek. Maskę Amara Gel z portem wydechowym montuje się w bardzo łatwy sposób. Utrzymanie jej w czystości nie przysparza żadnego problemu.