Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Majtki Chłonne Tena

Dyskrecja i komfort to najważniejsze cechy, jakich od środków chłonnych oczekują osoby zmagające się z problemem nietrzymania moczu. Warto podkreślić, że na rynku dostępnych jest wiele produktów, jednak godne polecenia, ale i uwagi są z pewnością majtki chłonne Tena. To wysokiej jakości produkt dostępny w kilku wariantach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny środek zabezpieczający dla siebie. Warto podkreślić, że można dopasować go pod względem rozmiaru, poziomu chłonności oraz kształtu. Już dziś przekonaj się, że to oferta dla Ciebie!

Wygodne i praktyczne majtki chłonne Tena w atrakcyjnej cenie

Problem nietrzymania moczu dotyka mężczyzn oraz kobiet. Z myślą o bardzo zróżnicowanych potrzebach pacjentów przygotowano wiele produktów. Wśród nich należy wymienić przede wszystkim majtki chłonne Tena Pants, które wyglądem przypominają tradycyjną bieliznę. Posiadają jednak wiele zalet pozwalających korzystać z życia osobom zmagającym się z tą dolegliwością. To przede wszystkim bardzo wygodny produkt, doskonale przylegający i dopasowujący się do kształtu ciała. Majtki chłonne to idealne zabezpieczenie ze względu na wysokiej jakości wkład chłonny. W momencie pojawienia się wilgoci szybko ją wchłania i rozprowadza. Dodatkowo produkt ten zapewnia potrójną ochronę, która polega na zapewnieniu bezpieczeństwa przed wilgocią, przeciekaniem oraz nieprzyjemnym zapachem. Warto podkreślić także, że majtki chłonne Tena charakteryzuje atrakcyjna cena, jak również szeroki wybór. Dotyczy on zarówno koloru, jak i rozmiaru. Dzięki temu produkt można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Najlepsze pieluchomajtki Tena Pants

Tena majtki chłonne to nie tylko korzystna cena, ale również możliwość wybrania najlepszego produktu dla siebie. Pod względem kolorystycznym majtki dostępne są w trzech wersjach, mianowicie: białej, czarnej oraz kremowej. Pierwsze z nich, białe Tena Pants Proskin Plus, dedykowane są pacjentom zmagającym się ze średnim i wysokim stopniem nietrzymania moczu. Pozostałe dwa kolory to model Tena Lady Pants Noir - doskonale sprawdza się przy nietrzymaniu moczu o nasileniu od średniego, do umiarkowanego.

Bez względu na wybór modelu czy indywidualne potrzeby każde pieluchomajtki Tena Pants gwarantują najwyższą jakość oraz wysoki komfort użytkowania. Jest to możliwe za sprawą idealnego dopasowania produktu do damskiej budowy ciała, wysokiej jakości materiałów, a także potrójnej ochronie wyróżniającej majtki chłonne. Należy także podkreślić, że wyprodukowane zostały z materiału o bardzo dobrej przepuszczalności powietrza. Sprawia to, że skóra cały czas oddycha. Niweluje to do minimum ryzyko ewentualnych podrażnień. Jednocześnie produkt ten można w szybki i prosty sposób założyć i zdjąć. Doceni ten fakt z pewnością każda aktywna kobieta, która nie lubi się ograniczać. Majtki chłonne Tena Pants to produkt dla Ciebie!