Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Produkty urologiczne

Produkty urologiczne to wyroby stworzone specjalnie z myślą o pacjentach, którzy nie są w stanie samodzielnie korzystać z toalety. W szczególności rekomendujemy je osobom z uszkodzoną cewką, zastojem moczu, urazach krocza, a także w przypadku pacjentów leżących, na przykład po operacji. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnej oferty!

Jakie produkty urologiczne znajdziesz w naszym asortymencie?

W sklepie internetowym Oddychasz.pl znajdziesz asortyment stworzony specjalnie z myślą o różnego rodzaju placówkach medycznych – przychodniach czy szpitalach, a także pogotowiu ratunkowym. Nasza oferta jest również skierowana do ośrodków opieki i rehabilitacyjnych, a także do opiekunów zajmujących się pacjentami w warunkach domowych. W tej kategorii czekają produkty urologiczne od renomowanych i cenionych w branży medycznej marek – Antar i Coloplast.

Co znajdziesz wśród produktów urologicznych? Przede wszystkim cewniki – sterylne, wytrzymałe i zaprojektowane specjalnie z myślą o komforcie zarówno pacjenta, jak i medyka czy opiekuna. Do wyboru masz wyroby wewnętrzne i zewnętrzne, o których opowiadamy więcej poniżej. Oprócz cewników oferujemy także worki do zbiórki moczu (dziennej lub dobowej), które skutecznie zapobiegają przeciekaniu i cofaniu się moczu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich produktów urologicznych – zespół Oddychasz.pl nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo oraz odwiedzić nasz punkt stacjonarny zlokalizowany w Poznaniu.

Poznaj szczegóły profesjonalnych produktów urologicznych

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, dostępne produkty urologiczne obejmują przede wszystkim cewniki zewnętrzne i wewnętrzne. Co warto o nich wiedzieć? Pierwszy typ jest uznawany za najbezpieczniejszy wyrób, ponieważ nie wymaga umieszczania końcówki w środku dróg moczowych. Zamiast tego należy założyć tego typu cewnik na prącie i dopasować jego położenie, aby mieć pewność, że pozostanie na swoim miejscu przez wiele godzin.

Drugim rodzaje produktów urologicznych są cewniki wewnętrzne, które, jak sama nazwa wskazuje, są umieszczane wewnątrz dróg moczowych. To jednorazowe wyroby, które należy wprowadzić do szyi pęcherza moczowego. Co ciekawe, tego typu artykuł pełni dwie funkcje. Pierwsza z nich jest oczywista – odprowadzanie moczu. Z kolei druga to możliwość podawania niezbędnych leków bezpośrednio do układu moczowego.

Na tym jednak nie koniec! W sklepie Oddychasz.pl znajdziesz również szczelne worki na mocz dostępne w różnych pojemnościach i w wersjach z zaworem poprzecznym, wkręcanym albo popychanym. Bez względu na to, który wyrób wybierzesz, możesz mieć pewność, że artykuł będzie wytrzymały, zabezpieczony przed cofaniem się moczu (dzięki zastawce antyrefluksyjnej) oraz wyposażony w praktyczny dren. Worki do zbiórki moczu są polecane pacjentom leżącym, w szczególności po przebytej operacji lub zabiegu.

Inne produkty urologiczne, które zamówisz z dostawą pod wskazany adres

Cewniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz worki do zbiórki moczu to nie wszystko, co znajdziesz w kategorii produktów urologicznych. Nasi klienci mogą zamówić także z dostawą prosto pod wskazany adres praktyczny basen albo kaczkę sanitarną, czyli dwa niezbędne akcesoria dla kobiet i mężczyzn, którzy są zmuszeni do załatwiania potrzeb fizjologicznych w pozycji półsiedzącej lub leżącej. Ich dużą zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, wygoda użytkowania oraz komfort psychiczny pacjenta, który nie musi korzystać z cewnika, a zamiast tego może się załatwić w prywatności.

W tej kategorii znajdziesz również praktyczny wieszak przyłóżkowy oraz opaski mocujące na nogę, które gwarantują, że worek do zbiórki moczu pozostanie na swoim miejscu w trakcie spacerów. Zapewniają też dyskrecję i komfort pacjenta. Każdy z dostępnych produktów urologicznych został stworzony specjalnie z myślą o zastosowaniu medycznym. Dzięki temu masz pewność, że jest bezpieczny dla chorych lub osób w trakcie rekonwalescencji. Więcej informacji na temat oferowanych artykułów znajdziesz w ich szczegółowych opisach.