• Kategorie
  • Szukaj
  • Koncentratory tlenu, aparaty tlenowe

Zaburzenia oddychania to problem, z którym boryka się wiele osób. W trakcie terapii bardzo często korzysta się ze sprawdzonych metod farmakologicznych, ale i wielu innych. Wśród nich należy wymienić wysokiej jakości koncentratory tlenu, jakie dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego, oddychasz.pl. W sklepie uwzględniliśmy produkty przenośne, jak i stacjonarne, co z pewnością dla wielu naszych klientów okaże się komfortowym rozwiązaniem. Widoczne na tej stronie produkty wyróżnia nie tylko jakość, ale i wygoda w trakcie stosowania. Są one bezpieczne, ekonomiczne, a także przynoszą oczekiwany efekt terapeutyczny. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu, gdzie dostępne są również sprawdzone inhalatory oraz trener mięśni oddechowych.

Sprawdzone i nowoczesne koncentratory tlenu

W przygotowanej ofercie naszego sklepu dostępny jest między innymi koncentrator tlenu. Atutem widocznego asortymentu jest z pewnością konkurencyjna cena, jak i wysoka jakość proponowanych produktów. Większość tych urządzeń medycznych jest mobilna, cicha w trakcie pracy, niewielka, tania w eksploatacji oraz prosta w obsłudze. Jednocześnie koncentrator tlenu umożliwia przeprowadzenie terapii tlenowej na oczekiwanym poziomie, co jest niezwykle ważne dla osób borykających się z dysfunkcją lub chorobami układu oddechowego. Te urządzenia medyczne zazwyczaj stosuje się w przypadku takich chorób, jak: astma, bezdech senny, POChP, a także w zaawansowanych problemach z krążeniem. Jesteśmy przekonani, że każdy, nawet bardzo wymagający klient znajdzie koncentrator tlenu odpowiadający jego oczekiwaniom oraz potrzebom pacjenta. Warto podkreślić, że oprócz koncentratorów proponujemy również wąsy tlenowe, dreny tlenowe, zawory, filtry, asystory kaszlu i wiele innych.

 

Philips Simply Go – niezawodny koncentrator tlenu, który może pracować bez przerwy

Wśród dostępnych koncentratorów tlenu, których cena w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, znalazł się między innymi model Simply Go. Urządzenie renomowanego producenta Philips jest wzbogacone o wydajną sprężarkę, dzięki której może pracować bez przerwy. Na liście zalet funkcjonalnego sprzętu znalazł się również komfort użytkowania, niewielkie wymiary, które pozwalają na zabranie koncentratora tlenu wszędzie, gdzie można go tylko potrzebować, oraz wydajny akumulator litowo-jonowy. Na tym jednak nie koniec! Model Simply Go może pracować nawet przez około 3,5 godziny przy dawce pulsacyjnej oraz 2 godziny przy ustawieniu ciągłym. Samo naładowanie akumulatora jest bardzo szybkie. Zastosowana nowoczesna technologia sprawia, że wystarczy podłączyć koncentrator tlenu na 2-3 godziny, aby był na nowo gotowy do użytku w miejscach bez dostępu do prądu.

Wszystko, co warto wiedzieć o koncentratorach tlenu

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne, które jest przeznaczony do leczenia chorób układu oddechowego i nie tylko. Z powodzeniem mogą stosować go również pacjenci onkologiczni oraz ze zdiagnozowanymi schorzeniami kardiologicznymi. Na liście wskazań do stosowania koncentratora tlenu znalazły się: rak płuc, astma oskrzelowa, niewydolność krążenia, dusznica bolesna, zwłóknienie płuc czy dysplazja oskrzelowo-płucna. Pacjenci mogą wybierać urządzenia przenośne i stacjonarne. Pierwsze z nich, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do użytku poza domem i mają mniejsze rozmiary, podczas gdy druga grupa obejmuje koncentratory tlenu dedykowane leczeniu szpitalnemu, w przychodni lub w domu. Warto pamiętać, aby przed pierwszym użyciem zapoznać się z instrukcjami producenta i używać sprzętu medycznego zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!

Wybierz odpowiedni koncentrator tlenu z oferty oddychasz.pl

W naszym asortymencie znajduje się m.in. nowoczesny koncentrator tlenu EverFlo, na który udzielone jest aż 5 lat gwarancji. Do jego produkcji wykorzystano najnowsze technologie, dzięki czemu jest trwały i wydajny. Kolejną propozycją jest urządzenie medyczne o nazwie SimplyGo, cenione ze względu na swoją niewielką masę oraz wymiary. To przenośny koncentrator, który został wykonany z trwałych i odpornych materiałów. Przenośnym koncentratorem tlenu jest również SimplyGo Mini, który jest jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Mimo niewielkich rozmiarów, to urządzenie medyczne działa identycznie, jak pełnowymiarowe koncentratory tlenu. Proponujemy także model DeVilbiss IGO, który cieszy się popularnością głównie za sprawą bezawaryjnej sprężarki, niewielkiej wagi i kompaktowych rozmiarów. Na uwagę w jego przypadku zasługuje również wykorzystanie technologii PulseDose, opracowanej przez firmę DeVilbiss. Dzięki niej tlen jest dostarczany krótko i równomiernie, także przy wyższej częstotliwości oddechu pacjenta.