• Koncentratory tlenu

Zaburzenia oddychania to problem, z którym boryka się wiele osób. W trakcie terapii bardzo często korzysta się ze sprawdzonych metod farmakologicznych, ale i wielu innych. Wśród nich należy wymienić wysokiej jakości koncentratory tlenu, jakie dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego, oddychasz.pl. W sklepie uwzględniliśmy produkty przenośne, jak i stacjonarne, co z pewnością dla wielu naszych klientów okaże się komfortowym rozwiązaniem. Widoczne na tej stronie produkty wyróżnia nie tylko jakość, ale i wygoda w trakcie stosowania. Są one bezpieczne, ekonomiczne, a także przynoszą oczekiwany efekt terapeutyczny. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu, gdzie dostępne są również sprawdzoneinhalatory oraz trener mięśni oddechowych.

Sprawdzone i nowoczesne koncentratory tlenu

W przygotowanej ofercie naszego sklepu dostępny jest między innymi koncentrator tlenu. Atutem widocznego asortymentu jest z pewnością konkurencyjna cena, jak i wysoka jakość proponowanych produktów. Większość tych urządzeń medycznych jest mobilna, cicha w trakcie pracy, niewielka, tania w eksploatacji oraz prosta w obsłudze. Jednocześnie koncentrator tlenu umożliwia przeprowadzenie terapii tlenowej na oczekiwanym poziomie, co jest niezwykle ważne dla osób borykających się z dysfunkcją lub chorobami układu oddechowego. Te urządzenia medyczne zazwyczaj stosuje się w przypadku takich chorób, jak: astma, bezdech senny, POChP, a także w zaawansowanych problemach z krążeniem. Jesteśmy przekonani, że każdy, nawet bardzo wymagający klient znajdzie koncentrator tlenu odpowiadający jego oczekiwaniom oraz potrzebom pacjenta. Warto podkreślić, że oprócz koncentratorów proponujemy również wąsy tlenowe, dreny tlenowe, zawory, filtry, asystory kaszlu i wiele innych.

Wybierz odpowiedni koncentrator tlenu z oferty oddychasz.pl

W naszym asortymencie znajduje się m.in. nowoczesny koncentrator tlenu EverFlo, na który udzielone jest aż 5 lat gwarancji. Do jego produkcji wykorzystano najnowsze technologie, dzięki czemu jest trwały i wydajny. Kolejną propozycją jest urządzenie medyczne o nazwie SimplyGo, cenione ze względu na swoją niewielką masę oraz wymiary. To przenośny koncentrator, który został wykonany z trwałych i odpornych materiałów. Przenośnym koncentratorem tlenu jest również SimplyGo Mini, który jest jednym z najmniejszych urządzeń tego typu na rynku. Mimo niewielkich rozmiarów, to urządzenie medyczne działa identycznie, jak pełnowymiarowe koncentratory tlenu. Proponujemy także model DeVilbiss IGO, który cieszy się popularnością głównie za sprawą bezawaryjnej sprężarki, niewielkiej wagi i kompaktowych rozmiarów. Na uwagę w jego przypadku zasługuje również wykorzystanie technologii PulseDose, opracowanej przez firmę DeVilbiss. Dzięki niej tlen jest dostarczany krótko i równomiernie, także przy wyższej częstotliwości oddechu pacjenta.