Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pielęgnacja

Opieka nad osobą chorą, zwłaszcza leżącą, wymaga wsparcia ze strony najbliższych oraz osób trzecich pod wieloma względami. Dotyczy to również pielęgnacji, przy której niezbędne jest stosowanie dobrze dobranych preparatów oraz artykułów jednorazowych. W ofercie naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy specjalnie dopasowany asortyment produktów do pielęgnacji pacjentów leżących. Preparaty te wyróżnia specjalna formuła oraz wysoka jakość, również w przypadku produktów jednorazowych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępnym asortymentem w naszym sklepie, gdzie w kategorii “pielęgnacja” znajdują się: chusteczki, kosmetyki, myjki oraz podkłady.


Pielęgnacja osób leżących a codzienne problemy

Pielęgnacja pacjentów leżących może sprawiać wiele trudności. Związane jest to z licznymi problemami, jakie mogą się pojawić u chorego. To między innymi niełatwe do opanowania przesuszenie skóry oraz odleżyny, często prowadzące do ciężkich powikłań. Jednak najczęstszym z nich jest pojawiająca się rana będąca wynikiem źle pielęgnowanych odleżyn, często wymagająca długiego procesu gojenia lub nawet interwencji chirurgicznej.

Pragnąc uniknąć kłopotów skórnych oraz ze strony poszczególnych układów ludzkiego organizmu,  konieczna jest właściwa pielęgnacja skóry oraz dbanie o aktywność fizyczną. W przypadku pacjentów leżących bywa to bardzo trudne lub dość mocno ograniczone. Niemniej w miarę możliwości należy zadbać o pionizację, częste obracanie ciała pacjenta oraz fizjoterapię. Może ona być wykonywana również w domu osób leżących, dzięki czemu pielęgnacja jest o wiele łatwiejsza. Przekonaj się, że przygotowana przez nas bogata oferta produktów spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy!


Pielęgnacja osób leżących z produktami z naszego sklepu 

Zabiegi pielęgnacyjne wymagają użycia wielu produktów, które z pewnością znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego. Dysponujemy atrakcyjną ofertą preparatów oraz artykułów jednorazowych w korzystnej cenie, które sprawdzą się w wielu przypadkach. Proponujemy Państwu podkłady w wielu rozmiarach, które dodatkowo dostępne są w różnej ilości sztuk w opakowaniu. Dzięki temu każdy klient dobierze najlepiej dopasowany produkt dla siebie oraz indywidualnych potrzeb. To także chusteczki nasączane w opakowaniach różniących się wielkością, charakteryzujące się przyjaznym pH dla skóry oraz dużą powierzchnią. Jednocześnie posiadają bardzo delikatne składniki i  substancje łagodzące podrażnienia, będące bardzo istotne podczas pielęgnacji osób leżących. Wielu naszych klientów ceni sobie także myjki, niezbędne w czasie dbania o higienę. Dostępne są w dwóch wersjach, mianowicie - podfoliowane i niepodfoliowane. Przekonaj się, która propozycja sprawdzi się właśnie u Ciebie!


Kosmetyki w przypadku pielęgnacji osób leżących

Pielęgnacja pacjentów leżących to opieka wymagająca sporego zaangażowania oraz zastosowania dobrych, sprawdzonych, a przede wszystkim bezpiecznych kosmetyków. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo wiele różnych pozycji, wśród których można wymienić: kremy ochronne, kremy odżywcze, pianki myjąco-pielęgnujące, szampony nawilżające, emulsje intensywnie nawilżające, olejki pielęgnacyjne czy szampony w piance. To tylko część produktów, jakie możemy zaproponować do pielęgnacji wymagających pacjentów. Produkty te wyróżnia sprawdzona formuła oraz bogactwo delikatnych, jak i intensywnie nawilżających składników. W większości zostały przebadane dermatologicznie oraz posiadają właściwości hipoalergiczne. Zdecydowanie są to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry skłonnej do podrażnień, dodatkowo chronią przed utratą właściwego nawilżenia. Przekonaj się, że kosmetyki do pielęgnacji skóry u osób chorych - leżących z oferty naszego sklepu spełnią Wasze oczekiwania! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.