Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Inne

Sklep internetowy Oddychasz.pl to miejsce, w którym znajdziesz bogaty wybór produktów medycznych przeznaczonych zarówno do użytku domowego, jak i w warunkach szpitalnych czy w domach opieki. W tej kategorii przygotowaliśmy produkty do pielęgnacji, a wśród nich głównie śliniaki higieniczne dla dorosłych.

Jakie produkty do pielęgnacji znajdziesz w tej kategorii?

W tej kategorii czekają pozostałe produkty do pielęgnacji. Wśród nich znajdziesz przede wszystkim śliniaki higieniczne dla dorosłych, które gwarantują maksymalną czystość podczas spożywania posiłków – chronią zarówno chorego, jak i otoczenie przed ewentualnym zabrudzeniem. Do wyboru masz artykuły higieniczne w opakowaniu zawierającym 10 sztuk lub 100 sztuk (wersja ekonomiczna). Śliniaki są polecane osobom starszym i niepełnosprawnym.

Poznaj najważniejsze zalety śliniaków higienicznych

Dlaczego warto wybrać dostępne w naszym asortymencie śliniaki higieniczne? Przede wszystkim z uwagi na wygodę zarówno dla osoby chorej, jak i je jej opiekuna. Są bezproblemowe i wygodne w użytkowaniu, a do ich produkcji wykorzystano podfoliowaną bibułę celulozową. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry pacjenta, podczas gdy specjalna konstrukcja została wzbogacona o kieszonkę. Dzięki niej śliniaki mogą być wykorzystywane nie tylko podczas spożywania posiłków, ale także w trakcie golenia, mycia zębów czy strzyżenia (wtedy należy zawiązać je odwrotnie).

Śliniaki higieniczne dobrze dopasowują się do szyi, są nieprzemakalne i wodoodporne, a do tego nie powodują odparzeń czy podrażnień. Ich dużą zaletą jest spora przestrzeń, dzięki której mogą być z powodzeniem używane u każdego pacjenta, bez względu na masę ciała czy wzrost. Jednorazowe artykuły do pielęgnacji to gwarancja higieny i komfortu, a u nas możesz zamówić je w dobrej cenie.

Inne produkty do pielęgnacji dostępne w sklepie Oddychasz.pl

Dostępne w tej kategorii produkty do pielęgnacji to nie wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie. W sklepie internetowym Oddychasz.pl przygotowaliśmy wiele innych artykułów, dzięki którym w komfortowy i higieniczny sposób zadbasz o pacjenta, który jest leżący lub po prostu wymaga codziennej pomocy w jedzeniu i myciu się. Wysoka jakość, bezpieczeństwo i formuły opracowane specjalnie z myślą o potrzebach chorych czynią produkty do pielęgnacji dostępne w naszej ofercie najlepszym wyborem.

Co takiego oferujemy? Jedną z propozycji są chusteczki oczyszczające (nawilżane). To miękkie i jednocześnie wytrzymałe artykuły, które sprawdzą się w codziennej pielęgnacji chorych. Można używać ich do oczyszczania skóry, na przykład po posiłku lub w trakcie porannej toalety. Po kontakcie z ciałem działają dodatkowo nawilżająco i ochronnie, dzięki czemu skóra nie jest podrażniona i przesuszona. W naszym sklepie znajdziesz też różnorodny wybór kosmetyków do pielęgnacji – szampony, kremy, żele, pianki, balsamy. Nie brakuje również myjek i czepków, które sprawdzą się doskonale podczas każdej kąpieli.

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy Oddychasz.pl?

Nasz sklep internetowy powstał specjalnie z myślą o każdym miejscu, w którym niezbędne są profesjonalne, najwyższej jakości sprzęty medyczne, akcesoria i artykuły jednorazowe. U nas możesz zamówić je z dostawą prosto pod wskazany adres – do domu, ośrodka opieki, przychodni, szpitala, a nawet gabinetu stomatologicznego. Jeżeli zrobisz zakupy za 600 lub więcej złotych, to zapewniamy darmową wysyłkę.

W Oddychasz.pl sprzedajemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne produkty, które pochodzą z ofert renomowanych i cenionych w branży medycznej producentów. Dodatkowo umożliwiamy również skorzystanie z refundacji NFZ, na przykład na produkty chłonne dostępne w aktualnym asortymencie. Zachęcamy do złożenia zamówienia, a w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z zespołem naszego sklepu internetowego.