Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Worki do ileostomii Convex

Wyłonienie ileostomii wiąże się z koniecznością korzystania ze specjalnych worków. To właśnie one, po wcześniejszym dopasowaniu do stomii i przyklejeniu do skóry, pozwalają na higieniczne i komfortowe odprowadzanie treści jelitowej po usunięciu jelita grubego albo odbytnicy. W tej kategorii znajdziesz cieszące się popularnością wśród pacjentów worki do ileostomii Convex. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Brak produktów do wyświetlenia

Czy worki do ileostomii Convex są dla Ciebie dobrym wyborem?

Worki do ileostomii Convex i pozostałe modele dostępne w przygotowanej ofercie są dedykowane pacjentom, u których ze względu na różne choroby konieczna była resekcja jelita grubego lub odbytnicy. To wyroby medyczne, które należy przykleić na skórze, upewniając się, że otwór dokładnie pokrywa stomię. Dzięki temu można powrócić do normalnego życia – od kąpieli w basenie, aż po treningi, mając pewność, że treść jelitowa będzie odprowadzana do trwałego, odpornego na przeciekanie worka do ileostomii Convex. Specjalny materiał skutecznie zatrzymuje płyn w środku, jednocześnie chroniąc przed nieprzyjemnymi zapachami. Tego typu produkty są także łatwe i szybkie w wymianie – po odpowiednim przeszkoleniu zamiana worków do ileostomii Convex nie sprawi Ci żadnego problemu.

Worki do ileostomii Convex – sprawdź szczegóły oferty

W sklepie internetowym oddychasz.pl, podobnie jak w naszym punkcie stacjonarnym, klienci mogą liczyć na różnorodny wybór produktów. W przypadku worków do ileostomii Convex nie mogło być inaczej. W aktualnym asortymencie znajdziesz bogatą ofertę artykułów cenionej w branży medycznej marki Coloplast – przezroczyste, szare i cieliste oraz otwarte i zamknięte. Bez względu na to, który z worków do ileostomii Convex wybierzesz, możesz mieć pewność, że codzienne korzystanie ze sprzętu stomijnego będzie maksymalnie komfortowe, higieniczne i dyskretne. Dzięki możliwości równomiernego napełniania worka nie musisz się martwić, że będzie on widoczny pod ubraniami.

Do zalet dostępnych w tej kategorii worków do ileostomii Convex możemy zaliczyć dostępność trzech wersji płytek podstawowych – Deep, Soft i Light, dzięki którym masz możliwość dopasowania sprzętu stomijnego do swoich indywidualnych potrzeb. Dodatkowo produkty idealnie przylegają do skóry, nawet na nierównej skórze, a dzięki zastosowaniu w nich filtrów o specjalnej konstrukcji skutecznie chronią przed nieprzyjemnymi zapachami.