Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Bez portu wydechowego

Brak produktów do wyświetlenia

Jednym z najlepszych sposobów na leczenie bezdechu sennego, jest wykorzystanie urządzenia CPAP. Aparat pompuje powietrze do maski, która znajduje się na twarzy chorego. Całość połączona jest ze sobą, za pośrednictwem elastycznej rurki. Dzięki temu pacjent otrzymuje stały dopływ powietrza pod odpowiednim ciśnieniem. Zapobiega to powstawaniu bezdechu, podczas którego przepływ powietrza jest ograniczony lub nawet całkowicie zablokowany. Zatrzymanie oddechu sprawia, że pacjent musi wybudzić się, by zaczerpnąć powietrza. Cykl może powtarzać się w ciągu nocy wielokrotnie, dlatego też osoby chorujące na bezdech często odczuwają zmęczenie i rozdrażnienie. Nie są bowiem w stanie prawidłowo wypocząć. Gwarancją dobrego i zdrowego snu, jest zastosowanie maski CPAP.

Właściwy wypoczynek z maską TrueBlue

Maska TrueBlue bez portu wydechowego, dostępna w sklepie oddychasz.pl, pozwala na właściwą regenerację podczas snu, ponieważ niwelowane są wszelkie dolegliwości związane z bezdechem. Dostarczanie powietrza bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta, utrzymuje jego język i gardło we właściwej pozycji, zapobiegając ich zapadaniu się. Pozwala to na spokojne przespanie całej nocy. Dzięki temu osoba wykorzystująca maskę budzi się następnego dnia w pełni zregenerowana, wypoczęta i zadowolona. Zdrowy sen to podstawa dobrego samopoczucia. Bezdech senny to dolegliwość, której nie można lekceważyć. Istnieje kilka metod walki z bezdechem, jednak stosowanie urządzeń i masek CPAP należy do najlepszych.

Właściwości maski TrueBlue bez portu wydechowego

Dostępna w naszej ofercie maska TrueBlue bez portu wydechowego wykonana została z silikonu idealnie dopasowującego się do kształtu twarzy. Dzięki odpowiedniej szczelności tlen dostaje się bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta, zapewniając mocny i zdrowy sen. Maska zaprojektowana została w taki sposób, by wypoczynek w niej był jak najbardziej komfortowy. Zakładanie i ściąganie jej z twarzy jest bardzo szybkie i nie przysparza żadnego problemu. Maska nie krępuje ruchów i zapewnia pełną swobodę.