Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Aparaty BiPAP i CPAP na bezdech senny

Aparaty cpap i bipap to profesjonalne sprzęty medyczne, służące do leczenia bezdechu sennego. Niwelując objawy tej dolegliwości, gwarantują one bezpieczny i spokojny sen. Na stronie naszego sklepu Oddychasz.pl znajdziesz szeroką ofertę aparatów cpap, bipap i innych akcesoriów, które pomogą Ci ograniczyć skutki niewydolności oddechowej. Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii oraz do dokonywania zakupów.

Przeznaczenie aparatów cpap i bipap

Zarówno aparat cpap, jak i bipap służą do leczenia bezdechu sennego. Schorzenie to polega na pojawianiu się u pacjenta podczas snu okresowych przerw w oddychaniu. Najczęściej pojawiającymi się objawami choroby są: głośne chrapanie, bezdech zaobserwowany przez osoby trzecie oraz nagłe przebudzenia podczas snu. Bezdech senny to poważna dolegliwość, której nie powinno się lekceważyć, ponieważ może ona mieć wpływ na codzienną aktywność chorego.

Przykładowe skutki to: ból głowy, nadmierna senność, zmęczenie, problemy z koncentracją i rozdrażnienie. Podczas leczenia tego schorzenia wykorzystuje się sprzęty, takie jak aparat bipap i cpap, które możesz kupić na stronie naszego sklepu Oddychasz.pl. Posiadamy bogaty asortyment, w którym każdy z pewnością znajdzie to, czego potrzebuje.

Wysokiej jakości aparaty cpap i auto cpap

Aparaty cpap to urządzenia, które udrażniają drogi oddechowe, eliminując tym samym objawy bezdechu sennego. Akcesoria umożliwiają leczenie schorzenia w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Ich specyfika polega na tym, że podnoszą ciśnienie w drogach oddechowych oraz zapobiegają ich zapadaniu się, co ułatwia swobodne wykonywanie wdechu podczas snu. Aparat cpap to najbardziej podstawowe i najtańsze urządzenia z naszej oferty, które dostarcza do dróg oddechowych powietrze pod jednolitym ciśnieniem. Bardziej zaawansowane są aparaty auto cpap, które umożliwiają dopasowanie parametrów do potrzeb osoby chorej.

Zaawansowane aparaty bipap w atrakcyjnej cenie

Jeśli stałociśnieniowe lub automatyczne urządzenia nie będą skuteczne podczas terapii, zaleca się sięgnięcie po aparat bipap. Urządzenie pozwala na niezależne ustawienie ciśnienia wdechu i wydechu, co przekłada się na większe możliwości sterowania terapią. Aparat bipap stosuje się m.in. wtedy, gdy terapia cpap nie przyniosła oczekiwanego rezultatu lub chorujący na bezdech senny ma problemy z osłabionymi mięśniami klatki piersiowej. W zależności od Twojego zapotrzebowania możesz kupić w naszym sklepie jeden z opisanych wyżej aparatów, które są profesjonalne i niezawodne.

Najważniejsze zalety oferowanych aparatów oddechowych

Oferowane przez nas aparaty cpap, auto cpap i bipap zostały wyprodukowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Urządzenia cechuje wysokie zaawansowanie technologiczne, umożliwiające ich skuteczne i efektywne działanie. Regularne stosowanie aparatu pozwoli Ci na zniwelowanie objawów choroby oraz zagwarantuje spokojny wypoczynek każdej nocy.

Aparat bipap lub cpap pozwala również na zmniejszenie prawdopodobieństwa rozwoju poważnych chorób, do których może doprowadzić nieleczony bezdech senny. Stosowanie aparatów posiada wiele zalet, dlatego też stanowią one częstą metodę bezinwazyjnego leczenia tego schorzenia. Co więcej, aparaty są bardzo łatwe w obsłudze. Nowoczesne technologie sprawiają, że urządzenia mają małe rozmiary, wyglądają elegancko oraz są w pełni skuteczne i niezawodne.

Profesjonalne akcesoria do aparatów cpap i bipap

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do aparatów cpap i bipap zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu korzystanie z urządzeń jest bardzo komfortowe. Jednym z oferowanych przez nas akcesoriów są maski, które idealnie przylegają do skóry oraz zajmują minimum koniecznej przestrzeni, by zapewnić w pełni wartościowy wypoczynek w ciągu nocy. Dostępne na naszej stronie aparaty cpap i bipap możesz dodatkowo wyposażyć w udogodnienie, jakim jest nawilżacz powietrza.

Jego zadaniem jest ogrzewanie i nawilżanie powietrza, które następnie jest przekazywane przez przewód do pacjenta. Nawilżacz działając w ten sposób, pozwala zminimalizować ewentualne skutki uboczne, mogące pojawić się podczas terapii. Na naszej stronie znajdziesz także inne akcesoria do aparatów cpap i bipap jak np. dodatkową baterię czy wielorazowy obwód pacjenta.

Aparaty cpap i bipap z refundacją NFZ

W naszym sklepie znajdziesz aparaty cpap, auto cpap i bipap w atrakcyjnej cenie. Oferujemy zarówno droższe, jak i tańsze modele, dzięki czemu każdy może znaleźć aparat, dostosowany do swoich potrzeb. Na naszej stronie możesz skorzystać także z refundacji NFZ. Aparat bipap lub cpap będzie wtedy tańszy. Jeśli nie wiesz jaki aparat wybrać, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję. Nasi specjaliści chętnie podzielą się gromadzoną przez lata wiedzą oraz rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.