Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maski ustno nosowe

Przewlekła obturacyjna choroba płuc zwana POChP oraz bezdech senny to choroby układu oddechowego, które w wielu przypadkach wymagają zastosowania specjalnej terapii. Polega ona na wykorzystaniu specjalnego urządzenia do wentylowania, wyposażonego między innymi w maskę ustno nosową. Dzięki temu komfort nocnego wypoczynku się podnosi, a pacjent jest bardziej wypoczęty. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego oddychasz.pl!

Maska ustno-nosowa - zdecydowanie tak!

W naszym sklepie internetowym oddychasz.pl znajdziecie Państwo unikalny asortyment produktów dedykowanych terapii tlenowej, jakie stosuje się w przypadku stwierdzonego bezdechu sennego oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów odszuka idealny produkt dla siebie! Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, które bez problemu można dopasować do własnych potrzeb oraz anatomii twarzy. Dodatkowo coraz więcej masek wykonanych jest z bardzo przyjemnego i elastycznego żelu, który poprawia dopasowanie i szczelność w czasie użytkowania. Maska ustno-nosowa dostępna jest także w dwóch wariantach, mianowicie w wersji z portem wydechowym oraz bez portu wydechowego. Warto podkreślić, że dysponujemy maskami o typie nosowym oraz maską ustno nosową.

Atrakcyjna oferta sklepu oddychasz.pl

Jesteśmy przekonani, że w naszym sklepie internetowym każdy nasz klient znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Dysponujemy szeroką rozmiarówką masek w kilku typach, jak również unikalnym asortymentem masek CPAP. To między innymi model Amara, Amara View, Amara Gel, FitLife czy DreamWear Full Face. Proponowana maska ustno-nosowa to produkt najwyższej jakości, który różni się zastosowanymi rozwiązaniami oraz wykorzystanym materiałem do produkcji. Oferowane maski marki Philips Respironics to produkty zróżnicowane pod względem budowy, która wpływa bezpośrednio na zakładanie maski przez pacjenta. Tak różnorodna oferta umożliwia właściwe dopasowanie do pacjenta, dzięki czemu zastosowania terapia tlenowa przynosi maksimum korzyści. Jednocześnie jej efekt jest wysoce zadowalający.