Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Concave

Wyprowadzenie kolostomii (światła jelita grubego na powierzchnię brzucha) sprawia, że pacjent musi zacząć korzystać z odpowiedniego sprzętu stomijnego. Jeśli szukasz właśnie takich produktów, to w naszym sklepie online na pewno znajdziesz coś dla siebie. W tej kategorii przygotowaliśmy worki do kolostomii Concave. Poznaj ich szczegóły!

Brak produktów do wyświetlenia

Worki do kolostomii Concave – komu je polecamy?

Proponowane worki do kolostomii Concave są doskonałą propozycją dla pacjentów, którym zależy na szybkim powrocie do normalnego funkcjonowania i minimalnym ryzyku pojawienia się nieprzyjemnych problemów związanych z wyłonieniem stomii. Jeżeli jesteś właśnie po urazie odbytu, chorujesz na zapalenie jelit lub nowotwór złośliwy albo zmagasz się z wadami wrodzonymi w dolnym odcinku jelita grubego – worki do kolostomii Concave są najlepszym wyborem.

Możesz zdecydować się na zamknięte worki do kolostomii Concave, czyli takie, w których zbiornik na treść jelitową jest połączony z płytką klejącą. Jeżeli jednak zmagasz się z biegunkami lub zależy Ci na ewentualnej możliwości opróżniania – o wiele lepszym wyborem są otwarte worki do kolostomii Concave, które znajdziesz w tej kategorii.

Jakie worki do kolostomii Concave znajdziesz w naszej ofercie?

Dostępne w naszym sklepie internetowym worki do kolostomii Concave cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów, którzy docenili je za komfort codziennego użytkowania, łatwą i szybką wymianę oraz możliwość zachowania maksymalnej higieny. Jeżeli jesteś po zabiegu wyłonienia kolostomii i zależy Ci właśnie na tym, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami przygotowanych produktów. W aktualnej ofercie znajdziesz worki do kolostomii Concave w wersji otwartej i zamkniętej oraz w kolorze szarym albo przezroczyste. To, który z dostępnych modeli wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji. Najlepiej skonsultować to z pielęgniarką lub jednym z ekspertów z zespołu naszego sklepu internetowego.

Proponowane worki do kolostomii Concave, które możesz kupić w różnych wariantach, mogą pochwalić się przede wszystkim idealnym dopasowaniem do ciała. To pierwszy tego typu produkt na rynku medycznym, dzięki któremu sprzęt stomijny trzyma się dobrze na swoim miejscu i dobrze przylega do skóry, bez względu na ewentualne wypukłości czy krzywizny. Sekretem dopasowania worków do kolostomii Concave jest elastyczny przylepiec w kształcie gwiazdy.