Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Soft - profilaktyczne

Aby nogi pozostały w dobrej kondycji, nawet gdy są zdrowe, potrzebują odpowiedniego wsparcia. Obciążeniem dla nich jest długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej lub stojącej. Najprostsze rozwiązanie to stosowanie produktów soft profilaktycznych. Przygotowaliśmy je w tym dziale sklepu Oddychasz.pl i gorąco zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji. W ofercie mamy rajstopy, pończochy i podkolanówki uciskowe pochodzące od zaufanych producentów. Gwarantujemy ich wysoką jakość, skuteczność oraz trwałość.

Rajstopy uciskowe profilaktyczne – charakterystyka

Rajstopy profilaktyczne to certyfikowane wyroby medyczne rekomendowane przez lekarzy. Wskazaniami do ich stosowania są ciężkie i obolałe nogi, zmęczenie i opuchlizna nóg pod koniec dnia oraz powiększone żyłki tzw. pajączki. Zapobiegają one powstawaniu żylaków i zapewniają wyjątkowe efekty w postaci uczucia lekkich i wypoczętych nóg mimo wielu godzin pracy w pozycji siedzącej, stojącej bądź podróży.

Na uwagę zasługuje wysokiej jakości materiał wykonania. Połączenie poliamidu i elastanu daje odpowiednie parametry uciskowe. Rajstopy te odznaczają się także wysokimi walorami estetycznymi. Są przyjemne w dotyku i elastyczne, dlatego łatwo się je zakłada i zdejmuje. Dostępne są w czarnym kolorze oraz kilku odcieniach beżu. Wykończenie cząsteczkami srebra sprawia, że są wyrobami antybakteryjnymi.

Pończochy uciskowe profilaktyczne – jakie to wyroby?

W naszej ofercie znajdują się również profilaktyczne pończochy. Tak samo, jak w przypadku rajstop posiadają one odpowiednie certyfikaty i spełniają obowiązujące standardy dla wyrobów będących w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Ich zadaniem jest profilaktyka przeciwżylakowa. Są idealnym rozwiązaniem przy skurczach mięśni łydek, pajączkach i bolesności nóg. Chętnie sięgają po nie osoby, które większość dnia spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej. Eliminują bolesność i opuchliznę nóg wieczorem.

Proponujemy pończochy profilaktyczne w wielu rozmiarach. Na stronie każdego produktu znajduje się tabela wymiarów ułatwiająca wybór odpowiednich pończoch. Dobór rozmiaru jest bardzo ważną kwestią, gdyż wyłącznie dobrze dopasowany profilaktyczny produkt uciskowy ma skuteczne działanie i zapewnia komfort noszenia.

Podkolanówki profilaktyczne – doskonały wybór przy bolesności nóg

Podkolanówki profilaktyczne to wysokiej jakości wyroby kompresyjne przeciwżylakowe, obok których nie powinny przechodzić obojętnie osoby, które zmagają się z opuchlizną i bolesnością nóg po całym dniu. Usprawniają krążenie krwi, co zapewnia im uczucie niezwykłej lekkości. Wybierając je, należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni rozmiar. Proponujemy podkolanówki profilaktyczne czarne i beżowe. Z łatwością można dopasować je do większości na co dzień noszonych ubrań. Wszystkie profilaktyczne produkty uciskowe prezentują najwyższą jakość wykonania. Odpowiednio pielęgnowane wyroby służą swoim użytkownikom przez długi czas. Zachęcamy do składania zamówień!