Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Ssaki medyczne

Niektóre sytuacje zdrowotne sprawiają, że konieczne jest użycie wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Dotyczy to między innymi ciężko chorych pacjentów, osób po operacjach czy w śpiączce. U nich niezbędne okazuje się zastosowanie urządzeń medycznych takich jak ssak medyczny, pulsoksymetr czy inhalatory. Sprzęt ten dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl.

Ssak medyczny przenośny – najważniejsze zalety

Osoby zmagające się z trudnymi chorobami często pragną prowadzić komfortowe życie. Ułatwi im to z pewnością przenośny ssak medyczny, dzięki któremu aktywność poza domem będzie znów dla nich dostępna. W asortymencie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl można znaleźć między innymi ssak przenośny VacuAide 7325 marki DeVilbiss, mającej spore doświadczenie w produkcji sprzętu medycznego. Warto podkreślić, że model ten jest jednym z najmniejszych i najmocniejszych na rynku. Przeznaczony jest zarówno do stosowania u dzieci, jak i dorosłych. Wyróżnia się kompaktową budową, jest wydajny, a także wyposażony w niezbędne funkcje. Ma wbudowaną baterię zapewniającą około 45 minut pracy, a jednocześnie ma możliwość naładowania za pomocą zasilacza lub przejściówki do zapalniczki samochodowej. To bardzo wydajny i wytrzymały produkt. Zaletą tego produktu jest także niska waga i niewielkie gabaryty ułatwiające transport.

Ssak medyczny domowy zapewni komfort każdemu pacjentowi

Ssak to urządzenie medyczne służące do odsysania wydzieliny zalegającej w górnych drogach oddechowych. To bardzo ważne urządzenie dla osób mających trudności z samodzielnym odkrztuszaniem. W naszej ofercie można znaleźć przenośne i wszechstronne urządzenia przeznaczone do pracy w szpitalach, pozostałych placówkach medycznych oraz w domu, gdy zachodzi taka konieczność. Asortyment naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl obejmuje ciche, wydajne i uniwersalne urządzenia, które w większości przypadków przeznaczone są do opieki nad noworodkami, dziećmi i dorosłymi.

Ssaki marki Aga Labor to profesjonalne urządzenia, które sprawdzą się również w placówkach medycznych. Wyróżniają się solidną budową, łatwą obsługą i wysokim poziomem bezpieczeństwa w czasie użytkowania.