• Kategorie
  • Szukaj
  • Ssaki medyczne

Niektóre sytuacje zdrowotne sprawiają, że konieczne jest użycie wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Dotyczy to między innymi ciężko chorych pacjentów, osób po operacjach czy w śpiączce. U nich niezbędne okazuje się zastosowanie urządzeń medycznych takich jak ssak medyczny, pulsoksymetr czy respirator. Sprzęt ten dostępny jest w ofercie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl. W naszym asortymencie można znaleźć wiele sprawdzonych produktów wyróżniających się wysoką jakością i konkurencyjną ceną. Naszym klientom zapewniamy wysoką jakość obsługi przez wykwalifikowany zespół. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz zrealizowania zakupów w naszym sklepie!

Ssak medyczny przenośny – najważniejsze zalety

Osoby zmagające się z trudnymi chorobami często pragną prowadzić komfortowe życie. Ułatwi im to z pewnością przenośny ssak medyczny, dzięki któremu aktywność poza domem będzie znów dla nich dostępna. W asortymencie naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl można znaleźć między innymi ssak przenośny VacuAide 7305 marki DeVilbiss, mającej spore doświadczenie w produkcji sprzętu medycznego. Warto podkreślić, że model ten jest jednym z najmniejszych i najmocniejszych ssaków na rynku. Przeznaczony jest on zarówno do stosowania u dzieci, jak i dorosłych. Wyróżnia się kompaktową budową, jest wydajny, a także wyposażony w niezbędne funkcje. Ma wbudowaną baterię, jednocześnie ma możliwość naładowania za pomocą przejściówki do zapalniczki samochodowej. Kolejną propozycją tej samej marki jest ssak elektryczny VacuAide QSU, który z powodzeniem może być stosowany u noworodków, dzieci i dorosłych. To bardzo wydajny i wytrzymały produkt, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zaletą tego produktu jest jego niska waga i niewielkie gabaryty ułatwiające transport. Model ten został wyposażony w akumulator zapewniający około godziny pracy na nim. Jednocześnie VacuAide QSU ma zasilacz impulsowy pozwalający na podłączenie do sieci elektrycznej w dowolnym miejscu świata.

Ssak medyczny domowy zapewni komfort każdemu pacjentowi!

Ssak to urządzenie medyczne służące do odsysania wydzieliny zalegającej w górnych drogach oddechowych. Z pewnością to bardzo ważne urządzenie dla osób mających trudności z samodzielnym odkrztuszaniem. W naszej ofercie można znaleźć przenośne i wszechstronne urządzenia przeznaczone do pracy w szpitalach, pozostałych placówkach medycznych oraz w domu, gdy zachodzi taka konieczność. Asortyment naszego sklepu internetowego Oddychasz.pl obejmuje ciche, wydajne i uniwersalne urządzenia, które w większości przypadków przeznaczone są do opieki nad noworodkami, dziećmi i dorosłymi. Model proVisio M28 tossak medyczny domowy, który sprawdzi się również w placówkach medycznych. To produkt firmy Asskea wyróżniający się modułową budową, łatwą obsługą i wysokim poziomem bezpieczeństwa w czasie użytkowania.