Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia i akcesoria do MyAIRVO 2

Myairvo 2 to produkt marki Fisher Paykel, służący do terapii wysokoprzepływowej przez nos. Urządzenie pozwala na nieinwazyjne wspomaganie oddychania u pacjentów spontanicznie oddychających. Na stronie naszego sklepu Oddychasz.pl znajdziesz urządzenie Myairvo 2 oraz wszystkie akcesoria, potrzebne do korzystania z niego.

Zastosowanie i cechy urządzenia Myairvo 2

Myairvo 2 to urządzenie pozwalające na leczenie niewydolności oddechowej, poprzez dostarczanie do płuc pacjenta ogrzanego i nawilżonego powietrza, wzbogaconego o tlen. Wsparcie czynności oddechowej u osób spontanicznie oddychających pozwala im zwiększyć komfort oraz przyspieszyć leczenie. Myairvo 2 wpływa pozytywnie również na poprawę natlenienia oraz częstość oddechów pacjenta. Sprzęt jest łatwy w obsłudze, co wynika z zastosowania nowoczesnego i przejrzystego designu. Urządzenie jest zaawansowane technologicznie, dzięki czemu korzystanie z niego wiąże się z dużą ilością zalet. To sprawia, że Myairvo 2 to niezawodne urządzenie, które stosowane jest zarówno w domach, jak i ośrodkach opieki długoterminowej.

Najważniejsze zalety terapii wysokoprzepływowej

Terapia wysokoprzepływowa stosowana jest u sporadycznie oddychających pacjentów, którzy potrzebują podawania tlenu o wysokim przepływie. Znajduje ona zastosowanie np. podczas wspomagania oddychania osób z ostrą, hipoksemiczną niewydolnością oddechową. Terapia przeprowadzona z wykorzystaniem Myairvo 2 umożliwia uzyskanie lepszych wyników leczenia w ekonomiczny sposób, co wynika z braku konieczności korzystania z respiratora. Warto dodać, że jeśli chodzi o MyAirvo 2, cena urządzenia jest mniejsza od kosztów zakupu respiratora. Co więcej, terapia wysokoprzepływowa wpływa na poprawę stanu zdrowia pacjenta, zapobiegając tym samym konieczności stosowania wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem respiratora.

Innowacyjność i niezawodność urządzenia Myairvo 2

Myairvo 2 to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu terapia wysokoprzepływowa jest skuteczna i efektywna. Na stronie naszego sklepu Oddychasz.pl możesz kupić ten produkt wraz z gwarancją jego wytrzymałości i niezawodności. Oferowane urządzenie zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że jest ono bardzo wydajne. Opisane właściwości produktu sprawiają, że terapia wysokoprzepływowa przyczynia się do szybszej rekonwalescencji po ekstubacji.

Pozwala ona także na krótszy pobyt na oddziale intensywnej terapii. Myairvo 2 możesz kupić na naszej stronie już dzisiaj w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Kupując to urządzenie, zapewnisz osobie chorej szereg korzyści takich, jakich zmniejszenie uczucia duszności, nawilżenie dróg oddechowych czy ogólna poprawa komfortu pacjenta. Warto dodać, że Myairvo 2 to jedno z najnowszych urządzeń na rynku, które jest dostosowane do różnych potrzeb pacjentów.

Kompleksowa oferta urządzeń Myairvo 2

Urządzenie do terapii wysokoprzepływowej Myairvo 2 składa się z kilku elementów, które gwarantują jego skuteczne działanie. Jednym z nich jest unikalna kaniula Optiflow, dzięki której możliwy jest wysoki poziom przepływu powietrza. Kaniula donosowa to plastikowe rurki wkładane do nozdrzy, którymi transportowane jest ogrzane i nawilżone powietrze z nawilżacza. Akcesorium wykonane zostało z elastycznego i przyjemnego materiału, dzięki czemu jest ono bardzo wygodne podczas noszenia. W naszym sklepie znajdziesz kaniule donosowe zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Produkty te dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na idealne dopasowanie ich do potrzeb danego pacjenta. Na naszej stronie możesz kupić także inne akcesoria do Myairvo 2, które pozwolą zachować jego pierwotną funkcjonalność. Jest to np. zestaw do dezynfekcji, umożliwiający zdezynfekowanie kolanka wylotowego urządzenia. Oferujemy także dedykowany nawilżacz, komorę nawilżania i rurki do oddychania wielokrotnego użytku. Znajdziesz u nas też zapasowe filtry do Myairvo 2.

Różnorodne sprzęty do wentylacji mechanicznej pacjenta

Nasz sklep Oddychasz.pl oferuje wysokiej jakości sprzęty medyczne, które posiadają odpowiednie atesty, umożliwiające dopuszczenie ich do sprzedaży na rynku. Za produkcję sprzedawanych przez nas akcesoriów odpowiadają marki takie jak Philips czy Fisher Paykel. Oferowane sprzęty to aparaty cpap i bipap, stosowane do leczenia bezdechu sennego czy respiratory i cały potrzebny osprzęt do przeprowadzenia wentylacji inwazyjnej lub nieinwazyjnej.

Urządzenia Myairvo 2

Sprzedawane przez nas produkty, w tym urządzenia Myairvo 2, cechuje wysoka funkcjonalność, niezawodność i łatwość obsługi. Jeśli nie wiesz, jaki sprzęt wybrać lub masz pytania dotyczące naszego asortymentu, skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, dzięki któremu wybierzesz odpowiednie urządzenie wspomagające terapię, które zapewni właściwe i skuteczne leczenie każdemu pacjentowi.