• Kategorie
  • Szukaj
  • MyAIRVO 2

Terapia tlenowa to jeden z wielu sposobów na walkę z niewydolnością oddechową. Zapewnia ona wsparcie czynności oddechowej oraz nawilżenie dróg oddechowych. W niewydolności oddechowej sprawdzi się urządzenie MyAIRVO 2. Ten rodzaj leczenia zwany jest Donosową Terapią Wysokoprzepływową (z angielskiego: NHF, Nasal High Flow), która w wielu przypadkach została uznana przez Światową Organizację Zdrowia (z angielskiego: WHO, World Health Organization). W ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl dostępne są także wysokiej jakości ssaki medyczne, respiratory, czy koncentratory tlenu. Dzięki temu zapewnisz komfort osobie chorej, jakiego potrzebuje.

Dlaczego warto wybrać urządzenie MyAIRVO 2 ?

ModelMyAIRVO 2 to jedno z najnowszych urządzeń dostępnych na rynku, które przeznaczone są do terapii wysokoprzepływowej przez nos. Produkt ten ma wiele zalet, a wśród nich należy wymienić m.in. odpowiednie nawilżenie dróg oddechowych oraz wsparcie czynności oddechowych w trakcie terapii. Jednocześnie urządzenie to jest łatwe i proste w obsłudze, dzięki czemu jego obsługa nie sprawia większych problemów. MyAIRVO 2 został wyposażony w unikalną kaniulę Optiflow™, która pozwala uzyskać możliwie wysoki poziom przepływu powietrza oraz tlenu samodzielnie oddychającym pacjentom. Wspomniana kaniula została wykonana z miękkiego i elastycznego materiału. Posiada ona także wypustki, które zapewniają komfort w trakcie jej noszenia. Kształt tych wypustek jest odpowiednio dopasowany do budowy nosa, dlatego też nie powoduje dyskomfortu. To urządzenie wyposażone zostało także w rurki do oddychania, które podobnie jak kaniula i pozostałe jego elementy, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Zalety nowoczesnego urządzenia medycznego MyAIRVO 2

W ofercie naszego sklepu internetowego oddychasz.pl, przygotowaliśmy wiele sprawdzonych produktów, takich jak maski CPAP, ssaki elektryczne, BiPAP oraz opisywany MyAIRVO 2. Produkt marki Fisher Paykel, czyli MyAIRVO 2, wyróżnia atrakcyjna cena, zaawansowanie technologiczne oraz niezwykła funkcjonalność. To urządzenie medyczne zapewnia odpowiednio wysokie przepływy, które poprawią jakość życia każdego pacjenta. Dodatkowo zwiększa wentylację pęcherzykową, zapobiega wysuszaniu nabłonka dróg oddechowych oraz znacząco wspiera ewakuację powietrza wydechowego z górnych dróg oddechowych. Zmniejsza także ilość oddechów zwrotnych gazem o wysokim stężeniu dwutlenku węgla, jak i o obniżonej zawartości tlenu. Przyczynia się to do uzyskania skutecznej i bardzo efektywnej terapii tlenowej. Wybór odpowiedniego urządzenia wspomagającego terapię z asortymentu oddychasz.pl, zapewni właściwe leczenie każdemu pacjentowi.