Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Z portem wydechowym

W sklepie oddychasz.pl znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment produktów, które pomogą w zwalczaniu objawów bezdechu sennego. Nasza oferta skierowana jest również do najmłodszych pacjentów, dla których mamy maskę Soft Baby z portem wydechowym. To produkt, który doskonale sprawdza się w przypadku dzieci, został bowiem stworzony w celu spełniania ich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to najlepszy wybór dla małych pacjentów.

Maska Soft Baby z portem wydechowym, a problem bezdechu u dzieci

Bezdech stanowi poważny problem zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Przypadłość ta może doprowadzać do powstawania różnego typu schorzeń, takich jak na przykład podwyższone ciśnienie krwi, cukrzyca lub choroby serca. Ponadto zatrzymanie dopływu tlenu, skutkuje częstymi wybudzeniami w nocy. Dla dzieci, które potrzebują każdego dnia dużej dawki energii, nieprzespana noc może stanowić poważny problem. W rezultacie mały pacjent może uskarżać się na zmęczenie, brak odpowiedniej koncentracji i złe samopoczucie. Stosowanie aparatów i masek CPAP, jest doskonałym wyjściem z takiej sytuacji, przynosi bowiem znakomite rezultaty. Za pomocą maski Soft Baby z portem wydechowym do dróg oddechowym dziecka dostaje się powietrze pod stałym ciśnieniem, które zapewnia zdrowy i mocny sen podczas każdej nocy.

Maska Soft Baby z portem wydechowym – produkt dedykowany najmłodszym

Maska Soft Baby z portem wydechowym stworzona została dla niemowląt i dzieci ważących od 3 do 12 kg. Jej największym atutem jest fakt, iż terapia daje dziecku dużą swobodę w codziennym funkcjonowaniu. Maska jest niezwykle lekka, nie wywiera mocnego ucisku na twarz, a obrotowa rurka mogąca pracować w zakresie 360 stopni sprawia, że dziecko nie ma ograniczeń w zakresie ruchu. Może więc oddać się wykonywaniu codziennych czynności. Wykorzystanie miękkiego silikonu umożliwia bezproblemowe dopasowanie do kształtu twarzy.