Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Komory inhalacyjne

W trakcie leczenia wielu chorób układu oddechowego stosuje się metody oparte na aerozoloterapii, których celem jest dostarczenie leku bezpośrednio do dróg oddechowych pacjenta. Niestety część produktów nie dostarcza całkowitej dawki leku, dlatego coraz częściej stosowane są komory inhalacyjne z zastawką. Pozwalają one uzyskać maksymalny efekt terapeutyczny, gdyż organizm z ich użyciem otrzyma całkowitą dawkę medykamentu. Jest to uniwersalny produkt, który można stosować wszędzie. Wyróżnia go niewielki rozmiar i konkurencyjna cena. To krok w przyszłość, jeśli chodzi o leczenie astmy! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną specyfikacją dostępną w naszym sklepie internetowym Oddychasz.pl!

Komory inhalacyjne – szeroki wybór produktu

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępna jest komora do inhalacji z zastawką, a właściwie jej dwa typy. Pierwszy z nich to OptiChamber Diamond z maską, polecany przede wszystkim noworodkom, dzieciom i osobom starszym. Dostępny jest on w kilku rozmiarach: S, M i L. Model ten został wyposażony w maskę twarzową LiteTouch opartą na nowoczesnej technologii, która wymaga minimalnego ciśnienia do utrzymania właściwego uszczelnienia. Dodatkowo produkt ten można w szybki i łatwy sposób odświeżyć. Z tej opcji będzie zadowolony każdy pacjent, gdyż komora ta minimalizuje efekt słabej koordynacji, niskiego natężenia przepływu wdechowego oraz trudności, jakie mogą pojawić się w trakcie podawania leku dzieciom.

Kolejny model to OptiChamber Diamond, wersja z ustnikiem. Model ten wyróżnia się niezawodnością, jeśli chodzi o podanie leku oraz wysoką skutecznością terapii. Komora do inhalacji z zastawką została zaprojektowana przez markę Philips Respironics tak, aby pacjent otrzymał pełną dawkę leku w komfortowy sposób. Proponowany ustnik to przede wszystkim propozycja dla dorosłych, którzy oczekują pozytywnych efektów leczenia. Wybór tych produktów znacznie zmniejsza ryzyko występowania skutków ubocznych wynikających ze stosowania inhalatora.

Komora do inhalacji z oferty Oddychasz.pl

Pragniemy zaproponować naszym klientom wysokiej jakości produkt, który wyróżnia trwałość i komfort użytkowania. Komory inhalacyjne z zastawką to produkt, który poprawia skuteczność podawania leku. Jednocześnie niweluje pojawiające się błędy i skutki uboczne, jakie wynikają ze stosowania leków w inhalatorze. To bardzo specyficzne urządzenie, które wymaga sporo wprawy oraz umiejętności od pacjenta. Jest to niezwykle kłopotliwe, zwłaszcza u noworodków i małych dzieci. Dodatkowo udowodniono, że inhalator z tubą jest najskuteczniejszą metodą podania leku w tej formie. Warto podkreślić, że bez względu na wybór maski lub ustnika komora ta jest łatwa w obsłudze oraz prosta w czyszczeniu. Zapewnia komfort w trakcie użytkowania, ponieważ do produkcji komory inhalacyjnej z zastawką wykorzystano najlepsze i bardzo delikatne dla skóry materiały.