Chat with us, powered by LiveChat
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Pico

Bezdech senny to poważna choroba, która znacząco zakłóca funkcjonowanie pacjenta w ciągu dnia i przede wszystkim w nocy. Komfort w czasie snu to niezbędny element regeneracji ludzkiego organizmu wpływający na zachowanie i wypoczęcie. Przekłada się to na stan fizyczny i psychiczny w czasie wykonywania codziennych czynności. Dlatego specjaliści bardzo często zalecają swoim pacjentom dodatkową terapię, jaką jest zastosowanie maski CPAP uznanej marki Philips produkującej maski Pico. Jest to produkt wysokiej jakości, doceniony przez szerokie grono klientów!

Pico, czyli maska CPAP!

Maska Pico jest dostępna w naszym sklepie jako jeden z wielu produktów służących terapii bezdechu sennego. Proponowany produkt dostępny jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzecie maskę do swoich wymiarów anatomicznych. Jest to kluczowe, aby terapia przebiegała w prawidłowy sposób. Dlatego też każdy nasz klient otrzymuje instrukcję użytkowania, ponieważ jest to drugi czynnik wpływający na poziom leczenia. Warto również wspomnieć, że dobrze dobrana maska zapewni wysoki poziom komfortu. Każdy nasz klient zapomina, że ma założoną maskę! Doceń minimalizm oraz wysoką jakość produktu oferowanego przez markę Philips Respironics. Przekonaj się i Ty, że maska Pico to produkt dla Ciebie!

Maska Pico to najwyższa jakość i wygoda

Marka Philips Respironics przygotowała wyjątkową i niepowtarzalną maskę Pico, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Maskę tą wyróżnia wiele cech charakterystycznych, wśród których można wymienić bardzo wysoką szczelność oraz szeroki zakres rozmiarowy. To jednocześnie bardzo niewielki i lekki produkt, co zwróciło uwagę wielu konsumentów. Jest to niewątpliwie atrakcyjna maska nosowa zapewniająca w minimalnym stopniu kontakt z twarzą. Jest to maska, którą można polecić zarówno nowym pacjentom, jak i tym borykającym się z bezdechem już długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z pełną specyfikacją produktu dostępną w naszym sklepie.